Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » SOS! Beleőrülök ha abortuszra...

SOS! Beleőrülök ha abortuszra kell mennem! Nincs semmi amivel megmenthetném?

Figyelt kérdés
Akarom ezt a babát! Pláne mert rettegek hogy talán ez az egy lehetőségem van. É hiába kicsi a kockázat, de van. És mivan ha abba a kicsi százalékba esem aki esetleg elvérzik a műtőasztalon, vagy elveszítem a méhem (vagy egy részét) vagy csak évek múlva derül ki, hogy meddő lettem. Nagyon félek. És hiába írják, hogy vákumoznak, attól még kaparnak is. És súlyos fizikai hatás éri a méhet.
2013. nov. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
2013. nov. 25. 15:16
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tartsd meg. Vagy nem értem. Nagyon lehetetlen a helyzeted? A baba apja? Szüleid?
2013. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
62%
Te sem vagy normális
2013. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ne ítélj, hogy nem ítéltess!


Az apuka nagy valószínűséggel nem akarja. fél.

Anyagilag nem állunk jól. nekem most nincs munkám. Ha vállaja és együtt maradunk akkor nincs gond, megoldjuk.

de ha nem akkor félő hogy egyedül így nem tarthatom meg.

Pedig nagyon szeretném....

2013. nov. 25. 15:25
 5/60 anonim ***** válasza:
22%
örökbeadás?
2013. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélek, de a kérdésed nagyon zavaros, nem lehet tudni, mit is akarsz vele mondani.
2013. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2013. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Ha kihordom biztos nem leszek képes odaadni!!!


Egyszerűen csak elvagyok keseredve...minden vágyam volt egy baba. de rosszkor jött...és egyedül háttér nélkül...félek nem tarthatom meg...sosem tudnám feldolgozni.

Pláne mert tudom, hogy lehetne másképp is...

2013. nov. 25. 15:37
 9/60 A kérdező kommentje:
Januárban töltöm a 26-ot.
2013. nov. 25. 15:38
 10/60 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, délelőtt már kiírtál egy kérdést, itt van a témában 2-vel lejjebb...

Egyébként meg azért félreértés ne essen, a terhesség kihordásának és a szülésnek pont ugyanúgy megvan a kockázata... teljesen friss hazai adatok szerint a legális abortusz halálozása 1:63 000, a terhesség kihordása és szülés anyai halálozása meg 1:15 000, tehát Magyarországon átlagban 2 évente 1 nő hal bele az abortusszal kapcsolatos dolgokba, és évente 5-6 nő a szüléssel, terhességgel kapcsolatos dolgokba.

(utóbbi egyébként százalékosan megegyezik a közúti közlekedés halálozásával, tehát a számok azt mutatják, hogy a szülőszoba azonos biztonságú hely, mint ha egy személyautóban ülnél éppen, az abortusz-műtő meg valamivel biztonságosabb)

Persze az élet minden helyzetben tartogat veszélyeket, ha valaki mindenáron parázni akar, az egy üres szobában egyedül is képes rá. Viszont ilyen lelki alkattal gyereket szülni.... hát, szegény gyerek... nincs sok borzalmasabb az állandóan rettegő szülőnél, a gyerekre napok alatt átragad, és full neurotikus lesz.


Szóval Kérdező, őszintén azt tudom tanácsolni, hogy hagyd abba a rettegést, és a reális problémákkal foglalkozz. Most pl. azzal, hogy nem előre rettegsz, hogy "majd a párom biztosan", hanem beszélsz vele, egyszer, kétszer, háromszor, ahányszor kell, hogy közös nevezőre jussatok.

A rettegéseiddel meg kezd el dolgozni, mert egy örökös rettegőnek, a dolgokat reálisan értékelni, racionálisan cselekedni képtelennek nem való gyerek se most, se később, mert csak idegbajossá tenné, az életét tenné tönkre...

2013. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!