Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a 3-4 hónapos babája...

Másnak a 3-4 hónapos babája is ennyire sírós, vagy csak az enyém? Kérlek nyugtassatok meg, vagy adjatok valami tippet mert ebbe én lassan beleőrülök.

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3,5 hónapos,de egyáltalán nem sír sokat, csak annyit amennyit kell..Tied mikor sír? Mennyi az a sok sírás? Éjszaka is sír?
2012. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sírás okát kellene megkeres ni, ha állandóan sír. Lehet, hogy éhes, fázik,melege van stb. Vagy csak hozzászoktattad, hogy állandóan kézben legyen.

Ennyi infóból nehéz tanácsot adni.

2012. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom minimum 6 hónapos koráig olyan volt, hogy reggeltől éjszakáig egyfolytában ordított, ha nem fogtam az ölemben. Azt hittem, nem éljük túl, de aztán szépen lassan, fokozatosan abbamaradt ez. Amikor már nem csak tehetetlenül feküdt a hátán, hanem fordult, mászogatott, akkortól kezdve nem sírt,

Azzal bíztatlak, hogy pár hónap, lehet annyi sem és örökre vége ennek a korszaknak. Tudom, mennyire nehéz, de vége lesz. Kitartás!

2012. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első babám 4 hónaposan annyit sírt,hogy már orvoshoz vittük.Kiderült,hogy nagyon sokat volt kézben és nagyon hozzászokott és ha nem mozogtunk vele már akkor sírt.A második babámmal nem követtük el ezt a hibát és tényleg nem sírt soha.Ha éhes volt akkor is csak gőgicsélt.
2012. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: elhiszem, amit írsz, de nálunk fordítva volt. A baba kezdte a sírást, mi emiatt vettük ölbe. És ez így maradt fél évig.:)

De hátha a másodiknál csoda történik és nem sírós lesz :)

2012. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyem is nagyon siros.Sajnos nem tudok tanacsot adni,nekem is elkelne...mi mar korhazban is voltunk megfigyelesen,de nem derült ki miert sir allandoan.Most lesz 5 hos.
2012. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet!!Éhes,szomjas,fáradt,fázik,melege van,kézhez szokott,stb,stb...így nehéz tanácsot adni!Az én lányom 3 hónapos...de nem sokat sír...Mi eleje óta nem szoktattuk kézre és elvan egymaga is a kiságyban!Amikor éhes megetetem és leteszem vagy az ágyra vagy a kiskocsiba,mert abban imád lenni!
2012. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első babám sosem sírt, csak ha éhes, szomjas volt, vagy nagy ritkán fájt valamije. A fogzás sem viselte meg, nagyon nyugodt, csendes baba volt. Ha akkoriban olvasom a kérdéseset, ugyanúgy válaszolok, mint néhány előttem szóló...

De jött a második babánk, aki az első hónapokban csak akkor nem sírt szinte, amikor aludt! Nem volt sokat kézben, hiszen mindent ugyanúgy csináltam, mint az elsőnél: tudtam, hogy nagyon könnyű hozzászoktatni a folytonos popsi rázáshoz. :) Ennek ellenére nagyon sírós volt, előfordult, hogy a férjem arra jött haza, hogy ülök az ágy szélén, kezemben a picúrkánk, ringatom, és közben potyog a könnyem tehetetlenségemben a síró pici arcára... Orvos azt mondta, hogy gyenge még az idegrendszere, azért sír sokat, türelem, majd szép lassan megedződik. Most 22 hónapos, folyton mosolygó, vidám kisfiú lett, de úgy látom, hangulatember, tehát ha bal lábbal kelt fel, akkor most is előfordul, hogy egész nap csak nyafi van, és nem jó semmi neki. Humorral, bohóckodással tudok rá hatni, és sok türelemmel az ilyen napokat átvészelni, aztán másnap már ragyog a mosolya megint. Ő ilyen természetű, elfogadtuk ilyennek, hála Istennek nem volt szervi oka a sírósságának.

Szóval a lényeg, hogy egyáltalán nem biztos, ha sírós egy baba, hogy a szülők elkényeztették, és azért sír, amikor nincs ölben. Igaza van az egyik előző válaszolónak: van, amikor más a sorrend, nem ringatás-sírás ringatás nélkül, hanem sírás-sírás-ringatás, és akkor is sírás, csak kevesebb. :( De ezt csak az tudja, akinek van/volt sírós babája.

2012. dec. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3 hónapos és rengeteget sír... már nem tudom mit tegyek az orvosok szerint kinövi mert semmi baja, de én már teljesen kétségbe vagyok esve szóval tudom mit érzel.. Az elmúlt 2 éjszaka rémálom volt.. Tegnap előtt este 10-től reggel 7-ig!!!! ordított végig...... pedig evett, ivott teát, tisztába tettem stb... múlt éjjel este 10-től hajnal fél3-ig ugyan ez volt... viszem ma a dokihoz mert nem igaz h semmi baja és ennyit keservesen sír... remélem mondanak vmi okosat.. Egyébként napközben is ilyen sírós szokott lenni de most h 2 éjjel nem aludt alszik egész nap.. etetni se ébred fel álmában etetem....
2012. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!