Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Tudnátok segíteni abban, hogy ma voltam terhességmegszakítások. De a kislányom még szopizik, lehet szoptatni, vagy az altató miatt nem?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem megkérdezni a kórházban.Nem kérem a rosszindulatú megjegyzéseket,így is elég szarul érzem magam.Köszönöm annak aki válaszol.
2013. nov. 26. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Ne! Az altató 3 napig ürül ki kb, addig fejd le. Az altató a fejlődő idegrendszerre nagyon káros.
2013. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én felhívnék egy szoptatási tanácsadót és megkérdezném.

Saccra én is azt gondolom, hogy nem kéne most, de hogy meddig, azt nem tudom. Szerintem nekik van erre vonatkozó infójuk, az én gyógyszereimnek is meg tudták nézni a felezési idejét, meg ilyesmit.

(www.lll.hu, www.ibclc.hu)

2013. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tica0121 ***** válasza:
Nekem volt altatásos műtétem (méhnyakműtét), akkor még szoptattam. Azt mondta a nőgyógyászom, hogy másnap már nyugodtan szoptathatok. Szerintem ez nemvolt hosszú műtét, nem kaphattál sok altatót. Ha én egy másfél órás altatás után szoptathattam, akkor szerintem te is nyugodtan! :)
2013. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a baj, hogy se mi, se más külső ember nem tudja kitalálni, hogy Téged mivel altattak, milyen hatóanyaggal. Fel kellene hívnod a kórházat, ott akár az ügyeletes nőgyógyász is meg fogja tudni mondani szerintem, hisz egy kórházi osztályon általában egyféle protokollt használnak, ha nincs különös ok.
2013. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma biztos,hogy nem.Nekem ezért tolta el a dokim az elkötés-műtétemet(mivel azt is altatásban végzik).14 hónapos a 3. babám,és még szopik.Azt mondta,hogy aznap NEM SZABAD szoptatnom.Az meg lehetetlen,mert cicin alszik el+napközben és reggel is szopizik.
2013. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!