Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. hkm vagyok, és egy jó pár...

19. hkm vagyok, és egy jó pár hete az éjszakai mosdólátogatás után 2-3 órán keresztül nem tudok visszaaludni. Mit csináljak? Vmi természetes nyugtató, amit terhesen lehet inni/szedni van?

Figyelt kérdés
Kezdek már fáradni nagyon, még dolgozom (szellemi munkát végzek), és nem túl. szerencsés hosszú távon ez az állapot. Most is egy ilyen periódusban vagyok fent, már aludtam ma éjjel "egy kört". Saját orvosom nincs - mert nem ebben a városban fogok szülni, ki tudna segíteni? Körzeti? Védőnő?

2013. aug. 24. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a gyógyszertárban homeopátiás gyógyszerre vagy gyógynövényre, amit lehet terhesen szedni vagy inni. Magne B6, esetleg?
2013. aug. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magne B6-t eseti görcsölgetéseknél szoktam szedni, de akkor az erre is jó?
2013. aug. 24. 06:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmit. Ha mosdóba kell menned, ne kapcsold fel a villanyt, akko nem ébredés fl teljesen.
2013. aug. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok. Szinte egész nap olyan fáradt vagyok, semmit nem tudok magammal kezdeni, éjszaka meg nagyon sokat vagyok fent. Én úgy vagyok vele, h. készül a szervezetem az új életformára, legalább megszokom az éjszakai keléseket:)

22 hetes km

2013. aug. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen, en is igy voltam. 30 hetes vagyok, meg mindig dolgozom. Fogadd el, ha nem birod almatlanul, akkor tappenz... Boldog babavarast!

Meg esetleg annyi, h lefekves elott 1-2 oraval mar ne igyal, en ezt csinaltam.

2013. aug. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sedatif PC nekem bevált, a homeopata gyermekorvosunk ajánlotta.
2013. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Akkor úgy néz ki, ez normális jelenség. Korábban sosem voltak alvásproblémáim. A szervezetem most még pihenjen, ne a fárasztó éjszakákra készüljön. :)

2013. aug. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!