Abortusz vagy ne?

Figyelt kérdés
Szeintetek mi lenne a legjobb az unokatesomnak ha megtartanà a babàt vagy nem 21 éves 1 hónapja kezdett el dolgozni, baràtnőjével lakik albérletbe.Tegnap közölte hogy terhes.A gyerek apja a 40 éves szeretője aki gazdag de akinek csalàdja van! Unokatesóm nem tudja még hogy mit csinàljon azt mondja így megfoghatnà a pasit aki még nem is tudja.Nem hiszem hogy ezzel elérné.mit tanàcsoljak neki?

2013. nov. 28. 17:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

abortusz .....


a pasit nem fogja tudni megfogni sőt ha megtudja kivágja a csajt

a melóhelyéről ki fogják vágni simán - gondolom próbaidőn van

akkor mi marad?

semmi

semmire ne akarjon szülni mert csak szenvedni fog tőle és a gyerek is


azért ez durva h ennyi idősen nem figyelt jobban a védekezésre !!!!!

2013. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt unokatesód elég ganaj módon áll hozzá (megfogni egy családos embert? Nem mintha nem lenne gerinctelen a fickó, de a rokonod se jobb...)

Másrészt ha megtartja semmire se garancia, szegény gyerek élete valószínű el lenne cseszve, mert őt okolná a csaj minden bajáért. Ismerem az ilyeneket... Szerintem vagy abortusz, vagy örökbeadás.

2013. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
-.- Te jó ég ! Én azt mondanám neki ,hogy a gyereket ne tartsa meg és főleg ne használja fel eszközként ahhoz ,hogy egy férfit elszakítson a családjától !!! Beszéljen a férfival ,ő biztos állja a terhességmegszakítás költségeit ,aztán szálljon ki a férfi életéből !
2013. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
89%

Most az erkölcsös sztorit akarod hallani, vagy az anyagiasabb gondolkodást? :) Az anyagias szerint: Tartsa meg a babát és kérjen vaskos gyerektartást.

A softosabb szerint: vetesse el és munkálkodjon inkább a saját jövőjének megteremtésén, egy gyerek egy életre szól és ez nagy felelősség!

2013. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

miért lenne "ganaj"? Még te is kerülhetsz ilyen helyzetbe. Nyilván nem így tervezte az életét, hogy terhes lesz ilyen szituban.

Egyébként a véleményem: abortusz.

2013. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Ne azért akarjon valaki gyereket, hogy ezzel megfogja a pasit....


Egy kicsit gondoljon már bele...nős férfi babája,vajon mire kell neki...A pasinak van családja.ha vele akarná leélni az életét elvált volna a feleségétől,és nem egy albérletben kellene élni a csajnak a barátnőjével...


Gondolom, az távol áll tőle, hogy beleérezze magát a szeretője feleségének a helyébe....


Ha megtartja,élete végéig bánni fogja,mert neki nem a baba kell, hanem a gazdag nős ember...aki pofára fogja ejteni, de megérdemli...

2013. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
41%
Egyébként nem kell védeni a csávót. Gumit nem tudott volna húzni?? Bevállalta :) Ez van.
2013. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
100%
Emberek, ezzel nem lehet megfogni semmilyen pasit! Ugyanmár. Ha egy férfinek a nő csak kuffantás volt, csak a baba miatt nem fog vele összeköltözni meg szeretni, inkább fizeti a gyerektartást. De olyan nincs hogy szerelmet meg összeköltözést egy váratlan babával ki lehetne erőszakolni. A feleség ha megtudja, na ő viszont lehet kidobja a fenébe de az sem jelenti azt hogy a pali automatikusan megy a szeretőhöz. Sőt, olyat is láttam már hogy a feleség később megbocsátott :) A szerető esélyei picurkák ebben a sztoriban.
2013. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Igen.én is az abortuszt mondtam neki.Meg mondtam hogy felelőtlen szegény gyerek ne legyen csali..

De azt mondta az ő dolga majd eldönti.

2013. nov. 28. 18:02
 10/31 anonim ***** válasza:
97%

Kimondottan abortusz ellenes vagyok, de még én is azt mondom, hogy vetesse el. Egyrészt, a pasira tutira nem számíthat, csak szerető státuszban volt, senkit se fog így megfogni. Egyértelmű, hogy pasi kidobná, nyilván nem akarná hogy kiderüljön, nem akarja otthagyni a családját, ha eddig nem tette. És mégha esetleg meg is fogná, abból se lenne sok köszönet, kényszer együttlét lenne, és mivel a pasi pénzelné, simán kihasználná az erőfölényét.

A lány oldaláról, meg nem lenne egy egyszerű feladat egyedül felnevelni egy gyereket, a karrierje oda, gürizhetne valahogy a napi megélhetésért. Nem tette megát oda szakmailag az életben, tele lesz egy rakat komplexussal, ami végül mind a gyereken fog csattani, akinek szintén nem irigylem a leendő életét.

2013. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!