Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy terhes vagyok, ha úgyis el kell vetetnem a babát?

Figyelt kérdés

Mindig óvszerrel védekezünk már lassan két éve, soha nem történt semmilyen gond, soha nem szakadt ki - és most mégis terhes vagyok, és teljesen kétségbe estem.


Én még tanulok, és elég nehéz körülmények között élünk, biztosan kivágnának itthonról, ha megtudnák, hogy terhes vagyok.

A párom azonban (ő dolgozik, de csak minimálbért keres) még néhány korábbi beszélgetésünkkor kifejtette, hogy biztosan nem tartanánk meg a babát, hiszen tulajdonképpen nincsen miből. Az ő szülei sem támogatnák a dolgot, sem anyagilag, sem egyébként...


Nem tudom, hogy mégis mit kellene tennem, attól tartok, hogy ez teljesen tönkre fogja tenni a kapcsolatunkat :(


2013. dec. 14. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted, azóta már bőven elmondhattad volna.
2013. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én? Nem kérdeztem.
2013. dec. 14. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Üljetek le és beszéljétek meg,ne tényként közöld vele mert azért neki is van beleszólása.
2013. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Te se akarod megtartani, ő is mondta, hogy nem akarná. Nem értem a problémát. Nem az fogja tönkretenni a kapcsolatot, hogy elmondod, hanem az, hogy olyan szinten fogod utálni utólag magadat és őt is, hogy ezt nem fogja túlélni a kapcsolat.
2013. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez közös döntés, és mivel közösen hoztátok össze , neki is tudnia kell róla. Ha mégis el kell vetetni, akkor legalább lelkileg támogasson! Mivel nem egyedül a te hibád!
2013. dec. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, az előbb fél válasz ment el.. Szóval: Szerintem ez közös döntés, és mivel közösen hoztátok össze a babát, neki is tudnia kell róla. Ha mégis el kell vetetni, akkor legalább lelkileg támogasson! Mivel nem egyedül a te hibád! Biztosan nehéz lesz feldolgozni a dolgot, de, ebből kiderül, hogy mennyire komoly a kapcsolat. Ha az, akkor túlélitek együtt. Ha nem, akkor nincs is miről beszélni. Sajnállak, hogy ilyen döntést kell meghoznotok!
2013. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Én is így vagyok vele. A

Most legutóbb megijedtem nagyon hogy terhes vagyok,mert nagyon fájtak a melleim és kő kemények voltak ,mert egy szem fog.gátló kimaradt emiatt nem tartottam 7nap szünetet. Tegnap teszteltem szerencsére negatív. Most viszont pecsételgetek meg néha görcsöl a hasam.A párommal beszéltünk erről,hogy reméli nem vagyok terhes ,mert akkor úgyis el kéne vetetni vagy ha nem vége lenne a kapcsolatnak . Ezt én se szeretném nekem ő nagyon fontos.

2014. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!