Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy tultengéssel...

Pajzsmirigy tultengéssel kezelnek.7 hetes terhes vaggyok. Metothyrint szedtem.4 hetes voltam mikor átcserélték a propicilre. A belgyógyász mindenképp abortuszt javasol. Az értékeim már fél éve normál szinten vannak. Tényleg el kell vetetnem a babát?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A www.konzilium.hu oldalon lehet írni egy pajzsmirígy szakembernek, egy nap után válaszol, én már többször kértem ki a véleményét. Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot!
2009. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kezdetektől propicilt szedtem, és gyönyörű egészséges babát szültem. Sőt a terhesség végére ki is gyógyultam ebből a nyavalyból, pedig már 8 éve küzdöttem vele! Keress fel egy endokrinológust, ne hallgass a belgyógyászra. Nem tudom mennyit számít az a 7 hét amig a metothyrint szedted, de sztem nem lehet akkora gond, hogy el kéne vetetned a babát! Ha gondolod a SOTE-n tudok egy nagyon szupi dokit! Minden jót!
2009. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak a 4-ik hétig szedtem a metothyrint.azóta már a propicilt.győrbe járok már 3 éve endrokrinológushoz.most kerültem át egy olyan főorvos asszonyhoz akinek a pajzsmirigyes kismamák a szakterülete.ő azt mondta hogy nincs is semmi gond.csak a belgyógyász akarja mindenképp az abortuszt.
2009. ápr. 6. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok...Én nem vetetném el a babát a helyedben! Ha a szakorvos is ezt javasolja akkor nem is kérdés! Az a lényeg, hogy a rendszeresen kell járnod a kontrollra a terhesgondozás mellett. Nekem havonta kellett mennem! És mint említettem a terhesség végére már gyógyszert sem kellett szednem, meggyógyultam! A szülés után 6 hónapos kontoll is igazolta ezt! Egyébként a nőgyógyász is azt fogja mondani, hogy ha rendszeres ellenőrzés alatt vagy akkor nem lesz gond! Én is nagyon féltem az elején, hogy baj lesz a babával, de az endokrínológus megnyugatott! Tudja dolgát, bízz benne! Minden jót neked!
2009. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!