Abortusz után terhesség?

Figyelt kérdés
Abortusz után mikor van peteérés? Ha még nem jött meg a menstruáció akkor teherbe lehet esni?
2014. febr. 7. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármikor lehet. Így is teherbe eshetsz, igen, akkor is, ha még nem mennstruálsz. De minek akarnál teherbe esni most? Nem védekeztek?
2014. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Peteérés menstruáció előtt van, így teherbe eshetsz!
2014. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Abortusz után 2 hétig volt a tisztulási vérzésem. Az orvos 2 hét szex tilalmat mondott. Le is feküdtünk a párommal és megszakítást használtunk. Lehetséges hogy teherbe estem ? Nagy félek mert még fiatal vagyok és az elsőt azért vetettem el de ha az lennék 100 százalék hogy megtartanám :)
2014. febr. 7. 15:17
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj ugyanazt megkérdezni? Ha abortuszra volt ész védekezni is legyen. Mensi előtt van peteérés, értelemszerűen így mensi nélkül is teherbe tudsz esni.
2014. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Abortusz után 2 hétig volt a tisztulási vérzésem. Az orvos 2 hét szex tilalmat mondott. Le is feküdtünk a párommal és megszakítást használtunk. Lehetséges hogy teherbe estem ? Nagy félek mert még fiatal vagyok és az elsőt azért vetettem el de ha az lennék 100 százalék hogy megtartanám :)


most volt abortuszod, 2 hétig szextilalom, de ti lefeküdtetek..csak megszakitással védekeztetek. mond TE NORMÁLIS vagy???? ennyi tanulságot sikerült levonnod az abortusz után??? elvetetted, mert fiatal vagy. valoszinüleg MÉG MOST IS az vagy...vigyorogva irod, hogy most meg megtartanád. elmebeteg.

2014. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
szerintem azért van ez az internetes oldal hogy az ember bármit megkérdezhet anélkül hogy beleszóljanak :)
2014. febr. 7. 15:23
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég... Ez most komoly? Ennyi ész szorult a fejedbe?
2014. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de leírom - totál hülyék vagytok.



Anno, 10 éve volt egy abortuszom, mert rosszul védekeztünk, és terhes lettem. Totál a padlóra kerültem tőle, pszichológushoz jártam, aztán sikerült érettebb megküzdési stratégiákkal továbbmennem, hála Istennek ma már van egy 2 éves kicsi lányunk.


De azután a műtét után soha, de soha a büdös életben nem tettem ki magam annak a lehetőségnek, hogy ilyen döntést kelljen meghoznom (fogamzásgátló mellett még óvszerrel is védekeztünk, a férjem orvos, neki elmondtam, hogy rettegek attól, hogy még egyszer ilyen helyzetbe kerüljek, ő pedig elmondta, hogy akkor még a fogamzásgátló mellett is használjunk gumit, mert az sem 100). A megszakítás nem védekezés, és nem hiszem el, hogy egy hónap alatt megváltozott az életed, és hirtelen már be tudsz vállalni egy gyermeket. VÉDEKEZZETEK, normálisan, mert ez így bazinagy felelőtlenség. Hat hétig egyébként művi terhességmegszakítás után a potenciálisan nagyobb fertőzésveszély miatt óvszerrel kell védekezni.

2014. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges, hiszen az előváladék is tartalmazhat ondót, amúgy szerintem nem szabad 2 hét után szexelni, én úgy tudom, hogy a küret utáni első vérzés megszünését követően szabad csak.
2014. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Kislány, te egy agyatlan barom vagy. Inkább azt kérdezd meg, hogy kell gumit használni. A megszakítás nem védekezés, de amilyen okos vagy biztos tudod te is. Arról szót sem ejtek, hogy most volt abortuszod de már megtartanád. Igen nagyon gyerek vagy, a szüleid rém büszkek lehetnek rád. De biztos te 2 hét alatt felnőttél, hosszú tartós a kapcsolatod és anyagi érzelmi hátteret tudsz biztosítani a gyereknek a szüleid nélkül. Gyökér!
2014. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!