Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Itt képtelenek normális, nem...

Itt képtelenek normális, nem sértő választ írni az "emberek"?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet felfogni, hogy ez a terhességmegszakítás kategória? Én hiába mondják a magukét, senkit nem érdekel, de ők egyszerűen élvezik, ha sértegethetnek valakit!


Miért nem tudják ezek felfogni, hogy nem lehet minden magzatot megtartani? Miért nem tudják felfogni, hogy valakinek becsúszott és nincs meg a körülmény a felneveléséhez? És azt miért nem lehet felfogni, hogy van, aki nem rokkan bele ebbe?


Ennyi empátia sincs ezekbe? Nem, a kérdésem végére már nem tartom ezeket embernek, mert nulla empátiájuk van és csak mondják a magukét. Addig látnak, hogy ABORTUSZ, és nyomják a szöveget egyből.


2014. márc. 8. 17:24
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:

Nekem volt nemrég abortuszom, hát itt olyan válaszokat kaptam... Ledöbbentem, hogy léteznek egyáltalán ilyen emberek, akik ráadásul anyák!


Voltam én hülye, pcsa, kva, agyatlan kva, agyatlan pcsa, lelketlen, stb.


És akkor mi van, ha nem érint meg? Nem terveztem, becsúszott, semmi anyai ösztön nem alakult ki. Egy 10 hetes magzatról beszélünk könyörgöm!... Jó hogy nem kezdtem el egyből gyűjteni a főiskolai tanulmányaira amikor kiderült a terhesség...


Megáll az eszem, mi megy itt!

2014. márc. 8. 17:27
 2/54 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, de mikor vannak olyan "kedves" kérdezők, akik olyan módon írják le, mintha valami leprás dologról lenne szó... Szerintem vannak, akik normálisan felteszik a kérdést, és nem fűzik hozzá, hogy falhoz vágnák a gyereket meg ilyenek.... Na az ilyen kérdezők érdemlik meg a normális választ..
2014. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Nem, azokhoz sem értelmes válaszok érkeznek! Olvastam én is a falhozvágós kérdést, inkább nem reagáltam.


De ti azokra sem vagytok képesek normálisan válaszolni, ahol csak simán leírja, hogy abortusza lesz.

2014. márc. 8. 17:31
 4/54 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem csodálom, hogy úgy reagált a lány, ahogy. Már az első kommenttől kezdve olyan válaszokat írtatok neki, még nekem is felfordult a gyomrom!
2014. márc. 8. 17:33
 5/54 anonim ***** válasza:
33%
Tudod, angyalom,nem kell itt kérdezgetni, ha a válaszokat nem bírod elviselni!
2014. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Én el tudom viselni, engem nem hatottak meg, de elképzelni sem tudom, mi visz rá arra nagyon elfoglalt anyukákat, hogy itt próbálják megtéríteni az összes abortuszos lányt.
2014. márc. 8. 17:42
 7/54 anonim ***** válasza:
74%
nyugi, ez minden kategóriában előfordul..én eddig esküszöm akárhol tettem fel kérdést ( még az elektronikus eszközöknél is) belém kötött valami ostoba :D de már csak röhögni tudok ezeken az unalmas életű embereken.. ne is foglalkozz velük, mosolyogj, mert a gép mögül, névtelenul mindenkinek akkora pofája van ,mint a bécsi kapu ;)
2014. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
62%
Válaszolni sem muszáj ám, ha nincs értelmes hozzáfűznivalód. A legtöbb ilyen esetben nem is a kérdésre válaszolnak, csak jönnek a kedélyeket szítani. A tápszeres kérdésekhez pl nem kötelező beirkálni a szoptatásos dicshimnuszokat.
2014. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Na meg őszintén szólva azt sem értem, hogy amúgy ezek mit gondolnak? Szülessen meg az összes megfogant magzat, embrió? Hát mi lenne akkor ezen a világon?

Ilyenkor szokott a "mennyi pár vár örökbefogadható babára"... Ha annyira akarnának gyereket, választhatnának idősebbeket. Tele vannak az árvaházak!

2014. márc. 8. 17:46
 10/54 anonim ***** válasza:
43%
Nem ezek, hanem ők.
2014. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!