Normális tünetek?

Figyelt kérdés

sziasztok, 3 hete volt terhesseg megszakitasom, 11 hetesen.

Sajnos nem engedtek haza, masnap ujabb beavatkozasra volt szukseg..


4 napot toltottem bent,azota itthon vagyok. 1 hete voltam kontrollon, nem mondott semmit a doki, elvileg nincs baj, kiirta az uj fogamzasgatlot.


Viszont par napja ujra elkezdtem verezgetni, meg suru barnazasom van, megint ugy fajdogal a hasam,mint a mutet utan,illetve menstruacio alatt, emellett a derekam iszonyatosan faj, feszit.


Van gerincferdulesem, amiatt is derekfajos vagyok,de csak ha eroltetem magam, vagy sokat allok egyhuzamban,de mostanaban inkabb pihentem, elkerulve a fizikai munkat, es nemtudom hogy most ez a 2 tunet normalis e 3 het utan.


2013. dec. 28. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a kórházat, ahol műtöttek.
2013. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most csak megjött a menzeszed már, de kérdezz rá dokitól, az biztosabb mindenképpen. Minden jót!
2013. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

megvolt reggel az ugyelet,nagy verzes utan.. Kozoltek hogy 5 centis j.oldali p.feszek ciszta.


Ezutan mar nemtudom mi johet. Koszonom

2013. dec. 29. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kívánom, hogy testileg-lelkileg mihamarabb felépülj, de hidd el, mindez semmi ahhoz képest, ami a babádat érte...
2013. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos 22 evesen nemtudom ugy felfogni,hogy ˝mindez semmi˝


Par even belul en is szeretnek babazni.

2014. jan. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!