Babu81 kérdése:

Gyermek missed ab után? Terhesség rózsaszínes folyás. Esélyek.

Figyelt kérdés
tavaly júniusban volt egy missed ab-on, a petezsákban nem volt semmi növekedett majd pár nap múlva vérezni kezdtem és vetélés lett a vége. Most februárban próbálkoztunk először elsőre sikerült is 7.-nél járok. Tegnap együttlét után rózsaszínes folyásom jelentkezett ami ugye köztudtottan vér. Hívtam a dokim aki mgb6 és rutascorbin szedését mondta minél előbb. Ma már szinte semmi nincs. Hétfőn kell bemennem uh.ra de rettenetesen izgulok, nagyon szeretnénk a babát. Más tüntetem nincs kicsit feszülget a hasam és hányingerem van. Milyen kilátásaim vannak?

2014. márc. 15. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is rózsaszínes folyásom van 6 hetes kismami vagyok! Magne b6 ot szedem én ís 3*2 esével reggel hívom a dokimat mit csináljak! :( Ha megtudsz valamit írd meg légyszi
2014. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia, voltam orvosnál, minden rendben van kaptam utrogestant 12 hétig kell szednem.

vérzés már nincs sőt csináltak ultrahangot és hallottam dobogni a szivét :-) egyenlőre minden ok

2014. márc. 17. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!