Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány rozsaszines folyás...

Halvány rozsaszines folyás szeretkezés után! Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok,tegnap egyutt voltam a párommal és az aktus után egy pillanatra volt egy kis nagyon halvány rozsaszines folyásom,de azota semmi.Kellene aggódnom?
2014. febr. 5. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
nem hiszem de ha ilyen van én inkább nem szexelnék!
2014. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia, nekem is volt ilyen a pozitív teszt utáni első együttlétnél. Tettem is föl itt kérdést, engem jól beparáztattak, de hál istennek az volt az első és az utolsó. Azt mondta az orvosom, hogy teljesen normális, mert elpattanhat egy hajszálér, felületi "sérülést" okoz a párom együttlét közben stb. stb., de ha egyszeri, akkor nincs vele semmi teendő.

Boldog babavárást.

2014. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,megnyugodtam. De azert ha megyek a kovetkezo vizsgalatra megemlitem az orvosnak, tudjon rola,meg mit tanacsol!
2014. febr. 5. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Ilyenkor érzékeny a méhnyálkahártya és a méhszáj is. Legyetek nagyon óvatosak, de emiatt szerintem nem kell aggódnod! :)
2014. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Először is gratulálok a babához!

Igen sajnos kell aggódni, mert óvatosan kell szeretkezni főképp az első 3 hónapban. Megemlítést érdemel az orvosnak de ő is ezt fogja ajánlani.


Jó babavárást!

2014. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azért legyél óvatos!

de a doki úgyis fogja mondani hogy lehet-e vagy sem !

nekem pl. kikötötte hogy semmi házas élet!

az ismerősömnek nem mondtak semmi ilyet szóval úgy is szól a doki!

boldog babavárást

2014. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!