Lehet, hogy terhes vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hete késik, félek, hogy terhes vagyok. Az biztos, hogy a páromnak nem akarok szülni inkább elvetetem a babát. Hogyan tudnám előle eltitkolni az abortuszt?

A kapcsolatunk olyan se veled se nélküled kapcsolatnak mondható, folyton veszekszünk, de mégsem tudunk egymás nélkül élni.

Az a baj, hogy ő olyan, hogy "ha már jön a gyerek akkor jöjjön" tipus. Mit tegyek?


2014. márc. 22. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudsz 2 nappal szamolni , és utána a 6 hét szexmentességet feltűnésmentesen meg tudod oldani..

Akkor egyszerűen, viszt nagyon kevés ő van akit nem visel meg annyira, hogy ez látszódjék is főleg a párjuk előtt.


Viszont szerintem te is látod,mhogy a kapcsolatotok sehova sem vezet..

Miért nemszakítasz?

Ha egy iylen dolgot nem tudtok kezelni, nem vagytok egy pár, nem tartod őt párodnak( szerintem)


Szerintem amúgy joga van tudni..jelen esetben,mha te eldöntötted,ogy semmiképpen nem szülsz,teljesen mindegy az ő "ha már jön, jöjjön elve"


Viszont még az sem biztos, hogy terhes vagy, ennek ellenére javaslom, hogy gondold át a kapcsoaotokat.

2014. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az abortusz után haza lehet menni.
2014. márc. 22. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Igen..

De ha még nem szültel,makkor előző nap kell befeküdni

2014. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is győződj meg róla, hogy terhes vagy-e vagy sem!

Ez az első lépés.

Ameddig ez nem biztos addig felesleges agyalnod!

2014. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Ez a mai nap legdebilebb kérdése. Szóval gratulálok, komolyan. Vetesd el minél hamarabb, már csak az emberiség érdekében is. Már ha egyáltalán terhes vagy, mert hogy még tesztelni sem teszteltél, nem igaz?

Édes istenem...

2014. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Haza lehet menni... Nem fodrásznál voltál. Pocsékul leszel testileg, lelkileg. Vérzel, és fájni is fog. 6 hét szextilalom.

Ezeket hogyan titkolod el?

2014. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászati osztályon dolgozom, négy órával a műtét után haza lehet menni. A hat hétre meg kitalálok valamit. Tesztet csak hétfőn tudok venni.
2014. márc. 22. 20:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szültél már természetes úton?


Ha igen akkor reggel kell beeküdnim a mütét után du mehetsz haza..

De ha nem akkor előző du. Kel bekpfeküdni, estebteszik el atágítót, ha nőgyőgyászaton dolgozol, akkor ezt is tudod

2014. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
16 éves lányok bemennek reggel hétre, nyolckor már mütik őket és ők sem szültek még!
2014. márc. 22. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Ne titkold el. Neki is joga van hozzá hogy tudja, mert az ő gyereke is. Már ha tényleg terhes vagy. Ha pedig tényleg terhes vagy akkor tartsd meg ha már megfogant a pici.
2014. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!