Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyolc hónapos terhes vagyok...

Nyolc hónapos terhes vagyok és a párom elkezdett nagyon inni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szerinte ha megszületik a kicsi akkor én őt már nem is fogom szeretni. Ezt onnan tudja, hogy az első gyerekének az anyjával is így járt. Nem tudom mit tegyek annak érdekében,.hogy ne igyon. Tudtok tanácsot adni?
2014. márc. 4. 19:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Költözz!!!
2014. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Eddig nem tünt fel, hogy mennyire gyenge jellem a párod? És az, hogy önző?

Költözz el! A gyerek jobb körülményeket érdemel, mint ami egy alkoholista apa mellett lehetne!

Ebben az esetben talán még az esze is megjön!

2014. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Még mindig nem dolgozta fel a volt párjával való kudarcot.

Mindig ahhoz fogja hasonlítani,viszonyítani a veled való kapcsolatát.

2014. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Jelenleg a párom anyjánál lakunk ahová a terhességem miatt költöztünk. Nem tudok hová menni a babával, másrèszt nem akarom, hogy apa nélkül nőjön fel. A páromat kellene valahogy megváltoztatni.
2014. márc. 4. 19:24
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Édes istenem! Gratulálok! Próbáld sokáig!
2014. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
33%

párterápia, segítség kell

egyrészt az előző csalódáson nincs túl, ez a helyzet újra felelevenítette a régi szituációt

a piálás is emiatt(is) van, és te nem fogod tudni meggyőzni, hogy ne tegye, és te nem leszel olyan csak úgy-..


késő bánat, eb gondolat, de ezt előbb kellett volna rendbe tenni, mint gyereket vállalni:(

2014. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
Miért költöztetek a terhesség miatt anyós nyakára? Egyébként egy alkeszt nem lehet megváltoztatni!
2014. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Ez a férfi még lelkileg, érzelmileg a másik kapcsolatában van, és nem veled. Ez az oka az ivásának. Hiába vagy ott, hiába vagy terhes, képtelen a másik nőt elfelejteni és még pótolni sem tudod neki.
2014. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Azért 8 hónapos terhesen valószínűleg nem akar szakítani a kérdező! Szerintem várd ki, mi lesz amikor megszületik a kicsi, valószínűleg lenyugszik a párod, gondolom most ideges, ne foglalkozz vele, inkább magaddal és a gyereketekkel.
2014. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Annak a kapcsolatnak már 13 éve vége. Azért kellett az anyjához költöznöm mert már nem dolgozom a terhességem miatt. Így az albérletet nem tudnám fizetni.
2014. márc. 4. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!