Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusznál milyen családvédel...

Abortusznál milyen családvédelmishez vagy védőnőhöz küldenek el? Ugye nem a lakókörzetemben lévőhöz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nálunk van külön családvédelmis védőnő.. (Kőbánya).
2014. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem a kórházban vannak ők ahova mennem kell?
2014. ápr. 2. 15:03
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem a kórházban, hanem a lakhelyedhez legközelebbi családvédelmishez küldenek. A beavatkozás a kórelőzményed része lesz, az OEP-nyilvántartás tartalmazni fogja.
2014. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A gyerekeim miatt van egy védőnőnk aki jár hozzánk de vele megbeszélni kicsit kellemetlen.
2014. ápr. 2. 18:14
 5/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megbeszélheted vele. Nem mondhatja el senkinek, és nem is szólhat le miatta. El kell fogadnia, a te döntésed. Egyébként külön van CSVSZ védőnő, aki nem lát el körzetet.
2014. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm már ez is jobb egy fokkal.
2014. ápr. 2. 18:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért ez kedves utolsó nagyon durva volt... Nagyon. Figyelj ide! Édesanyám megszült engem,védekezett is.Elöször gyógyszerrelde azt a hormon miatt nem szedhette (elromlott a labor eredményei) 86ban gondolhatod milyen erős gyógyszerek voltak. (Én 85ben születtem). Ezután spirált tetettet fel. Hogy az megvédi a nemkivánt terhességtől. 4 év után terhes lett annak ellenére. Neki meg Kellett szakitania a terhességet,mert ha kihordja tolószékbe kerül.S nem het hanem 100%. Velem is több mint 25 kilót hízott, nem volt toxémiás. Igy sajnos egyedül vagyok. Gondolkodj,biztos oka van az abortuszának. S szerinted őt nem viseli meg,hogy van egy édes tündéri gyereke s nem adhatja meg neki (jelen pillanatban ) a legnagyobb csodát? A TESTVÉRT?? Gondolkodj már! S akkor mi van,ha beteg a baba?Akkor is el kell menni a családvédelmishez,csak akkor nem 30,hanem 10 az ára!
2014. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, magam is gyűlölöm az abortuszt, de az mégsem lehet, hogy egy nőnek, aki ezt meglépi, ilyet kívánj. A cselekedetet el lehet és kell is ítélni, de az adott személyt sohasem. Sosem tudhatod, mikor tér meg ebből a lépéséből, és nem lesz-e különb ember bármelyikünknél! Ha komolyan vesszük azt, hogy senki halálát nem kívánjuk, akkor ehhez tartsuk is magunkat! Szerintem.
2014. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocs, most már utolsó előttinek szántam.
2014. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
S nem ment el az üzenetem.. Na mindegy. Leirom ujra. Mert ez a válaszadó eléggé felhuzott. Szóval én 85ben születtem,amikor elég erősek voltak a fogalmazásgátlók. Édesanyám születésem után szedte, majd később amikor a laborjai felborultak áttértek a spirálra. Ezután terhes lett édesanyám. Ha akkor megtartja a babát,akkor tolókocsiba kerül.Nem kerülhet vagy ilyesmi hanem 100%:SZERINTED ő melyiket választotTA? AZT HOGY MA is tud jönni,unokája után szaladgálni vagy lebénul? Én is bánom hogy nincs testvérem,de valamit valamiért.. Nem tudhatod hogy a kedves krédező miért döntött űgy hogy jelen helyzetben nem tudja megadni a gyermekének,a legnagyobb dologt amit adhat:tesót. Lehet,hogy munka nélkül van, lehet a férjének kevés a fizetése a 2 gyerekhez és az ő gyeséhez.Nem tudhatod..
2014. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!