Mennyit kell fizetni az abortuszra?

Figyelt kérdés
elég bonyolult a dolog.. van egy barátnőm, aki 18 éves, én 16. és sajnálatos módon teherbe esett.. neki nincs munkahelye, és jelenleg az anyjával él. Én pedig még tanulok. tehát nincs jövedelmem. ebben az esetben mennyit engednek az abortusz teljes árából? vagy egyáltalán engednek?!

2014. ápr. 5. 13:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
46%
Bizottság elé kell állnia, és ott majd elbírálják mennyit kell fizetnie. Valószínű, hogy figyelembe veszik, hogy egyikőtök sem keresőképes.
2014. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
13%
Szépen szóltok a szüleiteknek és segítenek. Legalább védekeztek? Hány hetes? Mert 12.hétig lehet csak elvetetni.... 22/L 7hónapos fiú anyukája
2014. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
A felelőtlen tinikor senkit nem érdekel, bemegy a csaj a hivatalba mivel nagykorú és kér egyszeri segélyt. Ennek a határozatával 10e, másképp 30.
2014. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
mivel senki nem tudja az egész történetet, úgy gondolom nem kéne következtetéseket levonni.. az orvos azt mondta a barátnőmnek, hogy nem lehet már terhes. bár még az sem biztos hogy terhes, mert a teszt elég furcsa eredményt mutatott.
2014. ápr. 5. 14:51
 6/39 anonim ***** válasza:
12%
Azt mondta, hogy nem lehet már terhes? Hát nem 81 éves, hanem 18! Ti meg elhittétek? És bocs, de biztos, hogy 16 évesen nem lehet meglenni anélkül, hogy egy 18 éves csajt, vagy bárkit d.gogass? Tudod te, mit jelent egy abortusz?
2014. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
23%
Ti meg nem ismeritek a gyereket mégis meg akarjátok ölni. Tehát kvittek vagyunk. Ha elég nagy fiú voltál digidugizni vállaljátok a felelősséget.
2014. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
okkal nem védekeztünk.. -.- érthetetlen banda. meg nem a kritikára voltam kíváncsi hanem a kérdésemre kapott válaszra.
2014. ápr. 5. 16:33
 9/39 anonim ***** válasza:
19%
Minel tobbet kellene fizetni az ilyen felelotlen b.rmoknak ;) De akkora osszeget hogy nyugdijas korodba is torleszd.
2014. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

"a teszt elég furcsa eredményt mutatott"


Milyen furcsa eredményt? 1 vagy 2 csík volt rajta? Más "furcsaságról" még nem hallottam.


Érdemes lenne visszamenni az orvoshoz, aki azt mondta, hogy nem lehet gyereke.

2014. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!