Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mikor küldik vissza a pénzt?

Mikor küldik vissza a pénzt?

Figyelt kérdés

Szépen elsunnyogtam abortuszról...

Nem ment.

A csekk be lett fizetve, kb három hete küldtem el a visszaigénylést.


2014. jún. 10. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a döntésedhez!


Annyit tudok, hogy az OEP-enk kell beadni, gondolom te is ide adtad le a visszaigénylésedet.

Esetleg hívd fel őket telefonon vagy személyesen menj be, hogy hol áll az ügyed?!


Sok boldogságot! :)

2014. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Isten áldjon meg érte! Szívből kívánom, hogy az élet sokszorosan viszonozza azt a szeretetet, amivel a gyermeked mellé álltál!

Bocs, de hogy mikor utalnak, azt nem tudom.

2014. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Húzós lesz, de megoldjuk...

Már van egy kislányom, aki nagyon várja a kistesot.

Sajna ez a pénz is kell.

2014. jún. 10. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot. Biztos a pènzt is küldik hamarosan.
2014. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok, sajna ritka az ilyen kérdés mint a tied!


Szerintem nem ülnek rá sokáig, pár napon belül visszakapod! :)

2014. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! A pénzt biztosan küldik, de olyan jó ilyet olvasni! Sok boldogságot a kicsihez!
2014. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb döntést hoztad!

Telefonon érdeklődj a pénz után!

Vigyázz magatokra! :)

2014. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok válaszolni, de jó ilyet olvasni. Esetleg megosztanád a történetedet velünk? Hátha erőt adsz olyan nőknek, akik szintén nem teljesen biztosak az abortuszban.
2014. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 porcukormókus ***** válasza:
100%

Szia! En kb 3-4hetre emlekszem..

Ugyanigy "jartam", mint Te. Behaladtunk a korhazba ab-ra, jott velem a ferjem is. Betegfelvetelnel kerdeztek, hogy segithetnek-e. Mi csak neztunk.... Visszakerdeztek, mint a gyogypedeseknek, hogy mit keresunk ott. Mi meg egymasra neztunk, hogy mit is?? Megfordultunk es kijottunk, szo szerint, mi is gyorsan kisunnyogtunk a korhazbol! :)))

Van egy3eves Lanyunk es szeptemberben lesz 2eves a meglepi Kisfiunk, vele lett kerek a csaladunk! :)

De a letszam stopot mostmar nagyon komolyan vesszuk, soha tobbe nem szeretnek ilyen helyzetbe kerulni, eletem legrosszabb emleke az a nehany het, amig dilemmaztunk, intezkedtunk, ahogy keszultem a korhazba, ahogy a lanyomra neztem, aztan a tukorbe..........:'(

2014. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat en elolvastam es elsirtam magam :) annyira jo ezt latni :) es igy ismeretlenul is annyira szeretnelek megolelgetni, hogy nem igaz :) sok boldogsagot nektek!
2014. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!