Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 2 napja volt terhességmegszakí...

2 napja volt terhességmegszakításom. Már a kórházból hazatérve sem volt semmilyen vérzésem, meg azóta sem. Olvastam, hogy kinek több, kinek kevesebb. Normális szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális is lehet, minden szervezet más. Nekem 3-4 nap után indult el normálisan a vérzés.
2014. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen normális,nekem is 2-3 nap szünet után indult meg a vérzés,de,inkább csak vérezgetés meg barnázgatás felváltva..3hét után mintha elvágták volna!
2014. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gondolom neked az már a menses volt,nem?
2014. jún. 15. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ma 1 hónapja volt a műtét és a héten jött meg a rendes menstruáció. Addig hol enyhén vérezgetés volt,hol barnázgatás..volt,hogy 1-2 nap semmi és megint újra!

Minden rendben lesz nálad is!

utolsó

2014. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kórházból hazatérve nekem sem volt. rá egy hétre volt egy 2-3 napos vérzésem, és most 2 hónap után végre normálisan megjött
2014. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor nem aggódok.nem zaklatom a dokit,csak legyen minden rendben.köszi a válaszokat,minden jót nektek!
2014. jún. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!