Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha ezek a képek valódiak,...

Ha ezek a képek valódiak, akkor hogy lehet az, hogy előfordul, hogy nem szakad meg a terhesség abortusz után?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 7. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Abortusz után minden terhesség megszakad...
2014. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2014. aug. 7. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Látom, a cikk íróját nem zavarja, hogy az első trimeszter után már nem lehet abortuszt végezni, csak akkor, ha erre egészségügyi indok van, és a 16. vagy a 18. héttől (nem tudom pontosan) nem abortusz van, hanem szülésindukció.

Kérdésed lényegéhez hozzászólva: minden orvosi beavatkozásnál benne van a pakliban, hogy nem sikerül, nem úgy sikerül, mint ahogy kellene. Így van ez az abortusznál is, bár számomra hihetetlen, hogy ilyen létezik. Ha megnézted a filmet, amit belinkeltél a kérdés leírásnál, akkor szerintem számodra is hihetetlen, hogy nem sikerül egy ilyen "jól kitalált" beavatkozás. Gyakorlatilag kiporszívózzák odabentről szegény kis embriókat. Aki ezt túléli, az kész csoda - szerintem.

2014. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nah akkor elárulom, hogy hogy zajlik egy első trimeszterbeli terhességmegszakítás:

A méhszájat annyira feltágítják, hogy az eszköz éppen beférjen. Aztán az orvos a vákuumcsővel teljesen vakon kotorászik bent egy darabig, meg a végén a küretkanállal szintén. Nem lát semmit!! Egy lyukon keresztül a hangok és az érzet alapján tájékozódik. Az embrió részeit meg akkor lehet csak felismerni, ha az ember kifejezetten elkezdi keresgélni. (Hiszen az abortumban ott van a lekapart méhnyálkahártya, az icipici embrió, meg a méhlepény darabjai is).

2014. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk engem csak az érdekelne, hogy mi a pcsanak kell a kórházat beperelni??? Mert lett egy gyerekük? Het szentség hogy kérhettek volna eu okból abortuszt a 24. hetig.
2014. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!