Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a trombózis? Hogy...

Milyen a trombózis? Hogy kezelik terhesség alatt, ha előfordul?

Figyelt kérdés

Kompresszios harisnyát kell hordanom, de a jobb térd hajlatomban minden elővigyázatosság ellenére egy csúnya visszér jön ki. Szerintem mindig jobban. Ma már harisnya alatt is nagyon fájt. Van egy két és fél évesem, így nem nagyon tudok pihenni sajnos. Illetve van nagy kert és a háztartás.

Mit tegyek, hogy elmúljon a fájdalom és ne legyen ebből baj? 31.hetet töltöttem ma be kereken. Szóval még bő 2hónap van vissza és szeretném azt nagyobb baj nélkül átvészelni.

Légyszi, aki tud, segítsen! Köszi előre is!


2013. jún. 14. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az hogy visszered van, nem jelenti, hogy trombozisod lesz. A trombozist egyébként úgy veheted észre, hogy megdagad a lábad, akár 5 cm-rel is vastagabb lehet, mint a másik, és iszonyatosan fáj. Kezelni úgy kezelik, mint egyébként, vérhigítóval. nekem mondjuk csak megelőzés céljából kellett a terhesség végén, ha jól emlékszem clexane injekció volt a hasba, napi egyszer.
2013. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Még annyit, hogy ha nagyon aggódsz, mutasd meg a visszeredet egy orvosnak.
2013. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!