Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek milyen volt a tágítópálc...

Kinek milyen volt a tágítópálcika fölhelyezése? Fájt? És utána milyen volt, görcsölt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem görcsölt, maga a felhelyezés kellemetlen volt, de kb. 5 percig tartott. Utána is inkább a lelkem kínlódott, a folyamat maga teljesen fájdalommentes volt.
2014. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fájt..és verzett is!utána nem görcsölt..de a lelkifajdalom sokkal rosszabb volt..
2014. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hogy-hogy pálcát kapsz és nem kúpot?
2014. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek volt nem rég egy elhalt terhessége,ő is kapott lamináriát,mert még nem szült.Azt mondta,hogy borzalmas volt.Egész éjszaka szenvedett vele.
2014. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a felhelyezés fájt rettentően, aztán semmi fizikai fájdalmam nem volt.
2014. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt egyáltalában, sem a felhelyzés, sem utána.
2014. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a legnagyobb fajdalom volt, amit valaha ereztem. Marmint a felhelyezes, folytak a konnyeim, ezerrel kapaszkodtam a vasba az asztalon, mar szegeny dokit sajnaltam, mert kb 2 percenkent kert bocsanatot es biztatott, hogy mindjart vege, valojaban tenyleg 5-10 perc volt. A tobbi lany a szobabol ejszaka gorcsolt, nemelyik aludni se tudott szegeny, en utana mar semmit sem ereztem. Se ab utan es a mensi gorcseim is megszuntek.
2014. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én semmit sem éreztem fizikailag. Se a felhelyezésnél (nekem csak aznap reggel tették fel a lamináriát), se a műtét után. Alig véreztem, bár azt jó sokáig.

A lelki fájdalom viszont elviselhetetlen...

2014. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én a felhelyezés után még sírtam is.

utána enyhén görcsöltem, mintha megjött volna

2014. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A felhelyezés fájt, de nagyon hamar megvolt. Nem volt több 2 percnél. Utána egyáltalán nem fájt. Nem is éreztem, hogy ottvan-e még. Nem kell aggódni.
2014. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!