Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Fel eve volt abortuszom es a...

Fel eve volt abortuszom es a menstruaciom meg mindig nem allt rendesen helyre, ez normalis?

Figyelt kérdés
Elotte napra pontos volt, most meg egy hetet is kesik, es a verzes negyede annak ami elotte volt. Ez normalis lehet? helyre all meg valaha? Meg elotte ugy gorcsoltem, hogy volt, hogy ugyeletet kellett hivni, most meg sem erzem. Na ez remelem igy is marad.

2014. aug. 21. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Igen, normális. Ugye micsoda jó dolog ez az abortusz?!
2014. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, utolag elolvasva az utolso mondat kicsit erosre sikeredett. Utolag es masoktol elore is elnezest kerek miatta mindenkitol. Termeszetesen nem ugy ertettem, hogy jo dolog. Baromira nem jo dolog. Felelotlen hulye voltam. Es hidd el, ezt nagyon jol tudom. Tenyleg bocsanat...nem ugy ertettem.
2014. aug. 21. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nem normalis..már bekellett volna allnia..a mennyisegi változás nem gond..
2014. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ugy hangzik mint egy Assherman syndroma

Az abortusz leggyakoribb koverkezmenye a meh falai enyhen egymashoz tapadnak a mutet utan igy a verzes gyenge vagy megszunik es rendszeretelen.

Menj orvoshoz ha meg gyerekekt akarsz akkor ezt majd kezelni kell

2014. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is bő fél éve volt ab-om.

Nekem sem állt még be rendesen, de nekem előtte is kissé rendszertelen volt.

Előtte nekem is erős görcseim voltak, most meg szinte semmit sem érzek.

A mennyisége nekem nem változott.

Nem kell megijedni, de a magad megnyugtatása érdekében vizsgáltasd ki magad.

2014. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gond, ha reméled, hogy így marad? Valami szenvedést okozott neked, és most nincs. Ennek normális ember örül, és nem piszkál érte.

Amúgy nem normális, de kit érdekel. Nekem abortusz nélkül is összevissza van, hordasz magaddal egy intimbetétet szükség esetére, és kész.


A rosszindulatú degekkel meg ne törődj, mindenki imád ítélkezni, amíg pofán nem veri az élet.

2014. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!