Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, ha kb....

Lehetek-e terhes, ha kb. másfél hete késik a menstruációm, de a teszt negatív lett, és eddig rendesen megjött mindig, soha nem késett, viszont apróbb jelek vannak, hogy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakran érzem azt, mintha meg akarna jönni. Illetve a hónalj-mell tájékon, mintha izomlázam lenne (de nem végzek semmi olyat, ami miatt izomlázam lehetne...), illetve gyakrabban megyek pisilni, és folyásom van, amin semmilyen kóros elváltozást nem tapasztalok.

2014. jan. 13. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

elképzelhetető hogy terhes vagy

mikor tesztelték utoljára?

2014. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Mintha én tettem volna fel ezt a kérdést.... :) Nekem is 11 napja késik, a tesztem negatív és nekem sem késett még soha. A mellem olyan mintha izomlázam lenne és fehér krémes folyásom van. Szóval nagyon egy cipőben járunk. :) Én ezeket a kérdéseket feltettem orvosnak is aki szerint kései pete érésem lehetett ezért nem mutat még a teszt semmit. Én holnap ismételek x-epillel aztán meglátjuk hogyan tovább. Szurkolok neked is nagyon nagyon hogy baba legyen a dologban ha azt szeretnéd :)

2014. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem lehetsz az.menj el a dokihoz ès ö megällapitja,hogy az vagy e vagy csinàlj uj tesztet. 19+5 hkm
2014. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez lenne az első terhességem, és már régóta próbálkozunk a férjemmel. Szóval nagyon izgatott vagyok, és persze a lelkivilágom egyszer fent, egyszer lent. Ráadásul tegnap óta bélgörcseim is vannak, és hasmenésem is volt. A lehető legrosszabb számomra a bizonytalanság...
2014. jan. 14. 10:22
 5/13 A kérdező kommentje:

1#: Tegnap reggel teszteltem, első vizeletből. Még nem is ébredtem fel szinte, de én már teszteltem! :D

2#: Hát Drága, akkor várom a fejleményeket, hogy nálad hogyan és mint!!!! És szurkolok, hogy nálad is jók legyenek a fejlemények!!! Első terhesség neked is?

3#: Mindenképp szeretnék elmenni orvoshoz, de nem most, pontosan azért, mert ha nem tud semmi biztosat mondani, akkor "feleslegesen" mentem el. Szóval igyekszem türelmesen várni még egy hetet. De mindenképp köszönöm a válaszodat, és el fogok menni! Neked első terhességed? Hogy volt az elején?

2014. jan. 14. 10:35
 6/13 anonim ***** válasza:
1.vagyok szurkolok hogy baba legyen :) nekem még csak 4napja késik pénteken tesztelek de lehet nem bírom ki addig :)
2014. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Én is hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy nekem" csak fehér, krémes folyásom van...olyan 10 napja késik a menzeszem és 3 tesztből 3 negatív lett.

Remélem mind a 3-an hamarosan örülhetünk egy pozi tesztnek!!! :)

2014. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mindenki írjon mindenképp!! Kíváncsi vagyok kinek hogyan alakultak a dolgok!!! Nekem január 26-án kellene újra megjönnie, de remélem ez nem fog megtörténni.

Azért fura, hogy mindig azt lehet hallani, hogy már a nemvárt előtt pár nappal kimutatja a teszt, aztán egyre többször olvasom a kommentekből, hogy van akinek még 10 hetesen sem mutatja ki. Ez egy kicsit bosszantó is, mert mire az ember rátalál arra a tesztre ami valóban megbízható, addigra rákölt egy csomó pénzt. Na mindegy!

Várom továbbra is a válaszokat! :D

2014. jan. 14. 12:15
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sajnos rossz hírem van, én még nem babázok egy ideig. Köszönöm a lelkesítő válaszokat! Mindenkinek szép és jó dolgokat kívánok!

2014. jan. 23. 11:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnálom, gondolom megjött! :(

Ne add fel, sikerülni fog hamarosan, majd meglátod! :)

Nálam még mindig semmi, menzesz sehol, tesztek negatívak! :(

2014. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!