Melyik az a videó és hol találom meg, ahol egy lányt (ha jól emlékszem) megerőszakoltak, és teherbe esett? El akarta vetetni a gyerekét, de meggondolta magát, csak akkor már késő volt.

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy egy WC helyiségben volt mikor a halott gyermek a napvilágra került és egy kórházat is próbált hívni, de a segítség nem ért oda.

2014. aug. 22. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22 hét a cime. Azt hiszem yt-on is fent van.
2014. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Viktoria1978 ***** válasza:

Szia itt a video:

[link]

2014. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Szörnyű! És mennyi idióta hangoztatja itt is, hogy az abortusz nem gyilkosság! Mi más lenne? Elvenni szándékosan egy pici emberke életét gyilkosság és a legaljasabb, mert egyrészt szerencsétleneket a saját anyja árulja el, másrészt meg védekezni sem tudnak. Sajnálatos dolog, ha valakit megerőszakolnak, de tény, hogy az abortuszon àtesettek 99%-a önhibájából lett terhes. És sokan milyen könnyen beszélnek a dologról. Nem egynek a sokadik abortusza is meg volt màr. Isten bocsássa meg bűneiket és imádkozom a kis lelkekért!
2014. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Ítélkezni nem én ítélkezek. Mindenki el fog számolni majd a bűneivel, te is, én is. Hogy mit gondolok az abortuszról, sajnos nem változtat a világon, de a véleményemet el szabad mondanom, sőt el is kell! Ne értem imádkozz, hanem ezért a mocskos világért.
2014. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Jah és inkább legyek kicsinyes, mint nemtörődöm ember.
2014. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok nemtorodom, de undoritonak tartom a masok eletebe valo bele pofazast. Mindenki egyeni dontese , hogy be tud e vallalni egy babat vagy nem. Es ha erre nincs meg a megfelelo anyagi/ csaladi helyzet, valamint a kello testi/ertelmi/ erzelmi allapot akkor en szerintem jobb is...
2014. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Amugy szanalmas ez a propaganda film.

Az eroszakbol fogant embrio abortalasat, eleg nagy szazalekban preferaljak az emberek de maga az erintett szemely is. A film nem megy tovabb a szuletes es a halal pillanataig, es csak egyetlen esetet dolgozz fel. Eleg nagy lelki teher maga az eroszak, nem meg a terhesseg is amit a tamadotol szenved el a no.

Az eroszakbol fogant gyermekek nagy aranyban kuzdenek onertekelesi problemakkal , valamint egyeb tarsadalmi gondokkal. Borzaszto lehet ugy felnoni, hogy tudod nem akartak, es a legkevesbe sem szerelembol szuletel meg, es ezt a kornyezeted is erzekelteti.

A film csak a megtevesztesre valo, hogy " igen, akkor is tartsd meg, mert ez a helyes dontes", de nem veszi figyelembe a bantalmazotat.

2014. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, hogy szánalmas és az bizonyos, hogy soha senki nem értheti, milyen borzalmas egy ilyen helyzetben bármilyen döntést hozni, csak az, aki már átélte az erőszakot és terhes lett, de ahogy korábban is írtam, az abortuszok elenyésző hányada történik hasonló szituációban. És ez az igazán szánalmas, nem a videó!
2014. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igaz, a gyereknek egyutt kell elnie a tudattal. De ettol fuggetlenul meg nem olnem meg a sajat gyermekemet!!!

Koszonom a videot!

2014. aug. 23. 15:44
 10/12 anonim ***** válasza:
fúú ez durva videó volt..:( ismertek ehhez hasonlókat?
2014. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!