Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan történik pontosan az...

Hogyan történik pontosan az abortusz az első babánal?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlo szedese mellett csúszott be.A kicsit sajnos egészségügyi okokból semmiképpen nem tarthatom meg.
2014. aug. 29. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ezt NE ITT kérdezd, hanem az orvosodtól. Töle kapsz megfelelö felvilágosítás, itt a többségnek fogalma sincs róla, csak rémmeséket terjesztenek.
2014. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Maya17 válasza:
88%
Hány hetes vagy?
2014. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4
2014. aug. 29. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Altatásban.
2014. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Maya17 válasza:
65%
Van ahol csak egy gyógyszert adnak és magától el hal az embrió magától távozik is. De van ahol kaparásal az altatás alatt van. De ezt a Doktor elmondja majd. Ne aggódj és ne hidj az olyanokba hogy több gyereked nem lehet majd stb
2014. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, mivel az első terhességem volt, tablettás tágítót adtak, az sokkal kíméletesebb, mint a pálcika. Egyébként olyan volt, mint bármelyik ambuláns műtét. Reggel bementem a kórházba, betegfelvétel, vérvétel, egyéb vizsgálat, ultrahang. Aztán megkaptam a tágító tablettát, nem emlékszem, mennyit kellett várni, de nem sokat.

A műtét altatásban (nem mély, csak bódításban) történt, nekem egy pillanatnak tűnt. Este, mikor már kiment a szer hatása, és minden rendben volt, haza is engedtek. Utána néhány napig mensi szerű enyhe vérzésem, és enyhe görcsei voltak. Ennyi.

2014. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Én Szlovákiában voltam egy magánklinikán, mert nem akartam végig csinálni ezt az értelmetlen és megalázó procedúrát, ami itt Magyarországon van. 5 hetes terhes voltam,reggel 10-re mentem. Vettek vért, mértek vérnyomást, súlyt. Amíg a vérvizsgálat eredményére vártunk, addig a nőgyógyász csinált uh-t, utána visszamehettem még a szobámba, majd jött az aneszteziológus, beszúrta a kanült, kicsit beszélgettünk, elmondta, hogy mi fog történni a műtőben; maga a beavatkozás, 5-15 percet vesz igénybe maximum. Ők valamilyen -sajnos nem emlékszem a nevére- más milyen tágítót használnak, ami sokkal gyorsabb és kíméletesebb az itt alkalmazottól. Egy vákuumos csővel kiszívják amit ki kell, aztán kész is. A beavatkozás előtt altattak, nem éreztem semmit, nem fájt semmi, mire felébredtem, már a szobában voltam, Visszaaludtam még egy kicsit, utána jött a nővérke, hozott inni teát, segített felállni, aztán még egyszer megnéztek uh-on, hogy nehogy véletlenül bármi benn maradjon. Utána 2 órát megfigyeltek aztán kicsengettem a pénzt és mehettem haza. Nem kérdeztek semmit, nem lelkiztek, nem bunkóskodtak, mindenki nagyon kedves volt, a személyzet tudott magyarul, aki nem, az meg hívott segítséget. Nem fájt utána sem, alig véreztem, kb. 6 napig.
2014. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!