Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első szülésem rettenetes...

Első szülésem rettenetes volt.3-abortuszom volt a félelem miatt. Most ismét erre készülök!? Van kiút ebből?

Figyelt kérdés
Sajnos ugy látom hogy ,a császár metszésre komplikáció nélkül nincs lehetőség. 3-4 százezer forintom pedig magánklinikára nincsen.Sőt talán még ennél is többe kerűl.4kg volt a lányom,már 7éves.És most is a sírás kerget amikor arra a 30-óra vajúdásra,és a hosszú kitolásra gondolok. Végűl vacummal húzták ki a babát úgy hogy közben térdelteka hasamon. Indították infuzióval mert "össze vissza" voltak a fájások.A szivem kiszakad a babámért :((((

2014. aug. 26. 00:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
Mond,hogy ez kamu,és nem igaz,hogy a 4.ik abortuszra készülsz.Ha igaz miért nem védekezel rendesen?
2014. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem védekezel? 4 véletlen gyerek védekezés mellett nem hiszem, hogy csak így összejöhet....
2014. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%
Igen, van kiút. Egyrészt minden szülés más, így nem biztos, hogy megint ennyit szenvednél. Menj el pszichiáterhez és lépj túl a félmeden. Ha nem tudsz, akkor ad papírt, hogy olyan pszichés félelmed van, hogy császárt javasol, bár az sem leányálom... Ha semmiképp nem tudsz ezen túljutni, akkor VÉDEKEZZ, hogy ne ess teherebe...!!! Ha ennyire írtózol a szülés gondolatától, mi a fenéért nem vagy képes megfelelően védekezni??? Egy még lehet baleset, na de 3? És most készülsz a 4-re? Ez nekem brutálisan meredek, pedig nem vagyok abortusz ellenes...
2014. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Neked pszichológus kell nem nőgyógyász!
2014. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Már írtál ki kérdést, csak akkor azt írtad 4 éve szültél. Tudom, mert arra is válaszoltam, hogy 4 évvel ezelőtt is lehetett volna kérni epiduláris érzéstelenítést, és semmit nem éreztél volna. Én 22 éve szültem, és akkor került 5000 forintba. Miért nem kértél? 4 éve már volt internet is, utána tudtál volna olvasni.
2014. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
2014. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Mi bajod van? Szültél, s..z.ar volt (kinek nem???) és azóta, ahelyett, hogy elfogadnád a tényt, hogy nem tudod azt még egyszer elviselni, inkább próbálkozol hátha mégis?

Aztán mikor terhes leszel, betojsz és szaladsz abortuszra??

Gondolod a császár sétagalopp??

2014. aug. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%

4.-re készülsz????! Szedtél volna gyógyszert.


Amúgy meg miért ne lehetne komplikáció mentes egy császár????

Nekem ügyeletes orvosnál volt császárom eés komplikáció mentes volt!!!!

2014. aug. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Komplikáció mentesség alatt arra gondolt szerintem, hogy indok nélkül nem császározzák meg.

Szerintem ez a lelki állapot már elég indok. Menj el pszichológushoz, mond el neki, hogy már 3 gyereket ölettél meg, mert félsz a természetes szüléstől. Szerintem inkább írni fog neked egy szakvéleményt a császárra, minthogy megölesd a negyediket is...

2014. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%
csak találni kell egy normális dokit,simán megcsászároznak.
2014. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!