Van itt olyan, aki előre tudta hogy beteg babája fog születni, mégis megtartotta?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Húgom megtartotta, de tudtuk, hogy max. 1 hónapot élhet a baba... Nem bírta "elvetetni" :(

Én nem tudom mit tettem volna a helyében..

2014. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Kérdés, hogy mennyire biztosan tudja. Nagyon sok betegnek jósolt baba végül egészséges lesz. Pontos diagnózis van, vagy csak a genetikai tanácsadáson mondják?
2014. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a betegség. Az én babámról születése után derült ki,h van egy örökletes betegsége. Mivel ezzel teljes életet élhet, nem is látszik rajta semmi, akkor sem vetettem volna el, ha hamarabb megtudjuk. Viszont ha a betegsége miatt sok szenvedés várna a gyermekre, vsz nem tartanám meg (gondolom most). Az elvetetése is nagyon megviselne, de nem hiszem,h kibírnám,h szenvedni látom a kisbabámat :(
2014. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy voltam vele, hogyha élettel nem összeegyeztethetetlen a betegség, akkor mindenképpen megtartom. Annyira magaménak éreztem, annyira szerettem és kötődtem hozzá már akkor is, hogy nem bírtam volna elbúcsúzni tőle. Amikor megszületett, azt mondták, teljesen egészséges. Örültem nagyon. Aztán amikor hat hetes lett, elmentünk egy fizetős koponya és hasi ultrahangra, hogy azért nézzék meg, tényleg minden rendben van-e vele. Sajnos, mint kiderült, veleszületett vesefejlődési rendellenessége van, és ez eléggé kihat az életünkre. Rendszeresen gyógyszerezni kell, műteni is fogják majd és orvosról orvosra járunk a vesegondozókba. Ez nem egy olyan dolog hála Istennek, ami életet veszélyeztet, de sok-sok aggodalmat okoz nekünk és sajnos kórházba is kell vele menni néha. Minden tisztelem azoké, akik fogyatékos és egyéb súlyos beteg gyereket nevelnek.
2014. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!