Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hónapos fiam egy hete...

17 hónapos fiam egy hete 7szer ébred éjjelenként, már zombi vagyok mégis mi lehet vele ha nem beteg nem látok új fogat nem szopik már?

Figyelt kérdés
van még vkinek vmi ötlete? Mit adjak neki? Viburcolt dacára hogy épp látszólag nem fogzik? Orvos látta már picit taknyos de nem lehet kiszívni se (sósvizes oldattal hígítva sem) annyira kevés ami az orrában van tehát nem ez zavarja illetve a taknyosság 2 napja van de több mint egy hete ébred. Nappal ugyanúgy 2 órát alszik mint előtte. Korábban max.1 szer ébredt éjjel (átaludni nem szokta az éjjelt) de olyankor csak visszaadom a cumiját vagy kap egy kis vizet és alszik is tovább. Nem értem, megállt a tudományom és ma már 2 tányért törtem el és elindítottam a mosást mosószer nélkül szóval alig bírok már koncentrálni. Mit adjak neki hogy aludjunk végre?
2013. jan. 29. 11:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy az orvos se látott semmi készülődő fogacskát duzzadt ínyt vagy bármit. Meg eddig is ha jött fog az max. 1-2 nap ébredéssel járt nem pedig 8 nap és nem kel ennyiszer,.,,,
2013. jan. 29. 11:07
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:

Én nem hagynám annyit aludni napközben (tudom, hogy nem sok, amennyit most alszik, de egy fél órával hamarabb ébreszteném), és lefekvés előtt jól megetetném.


Ha átviszed mgagadhoz, ott sem alszik rendesen?

2013. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálunk, csak nekem a kislányom 17 hónapos. Nem lehet szeparációs szorongás? Én betudom annak, mert nem beteg, nem látok új fogat jönni. Mondjuk nekem napközben is nagyon anyás, egész nap rajtam lóg. Utána olvastam és a második szeparációs szorongás másfél éves korban van, ami miatt ébredhetnek többször is újra éjszaka.
2013. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló szerintem jóra gondolt. Az újraközeledési krízis nevű jelenség sokszor csinál ilyet:(, igazán csak az idő oldja meg a problémát.

Melletted is ennyire rosszul alszik?

2013. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mellettem EGYÁLTALÁN nem alszik :((( Az egy katasztrófa még rosszabb mint amúgy. Mondjuk sose aludt velünk (leszámítva az első pár hetet)úgyhogy ha magam mellé veszem azt hiszi buli van és elkezd jönni menni mintha játék idő lenne.

Nem tudom már hogy mit csináljak. Nappal is eléggé rám van csimpaszkodva most ha így belegondolok.

Úgy értem hogy amúgy is sokat játszunk együtt de vannak azért fél órák amikor elvan egyedül én meg főzök vagy mosok teregetek, vagy takarítok ilyesmi. Na most azt SE lehet nélküle, " megsértődik" ha nem veszem fel vagy nem állhat a lábam alatt, között , mellett pl. wc pucolás közben (most ez csak egy példa).

Meddig fog ez így tartani mert van 2 nagyobbam is nagyrészt egyedül vagyok itthon velük és már zombi vagyok de tényleg szó szerint :((

A nagyobbjaim soha nem csináltak ilyesmit.

2013. jan. 29. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Nekem sincs most más ötletem, esetleg annyi, hogy pár napig próbáljatok egymás mellett aludni, ezt is meg kell szokni, hátha jobb lesz. Mindenesetre amit a napközbeni maatartásáról írsz, "alátámasztja" a krízis- elméletét, esetleg ha erre rákeresel, találhatsz írásokat, ötleteket.

Nem tudom, ismered- e ezt az oldalt, ezen belül ha van erőd, írj Dr. Fehér Andreának, hátha tud segíteni. Nagyon jó szakember, kedves.

[link]

2013. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem ismertem elolvasom!!!
2013. jan. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!