Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek olyat akinek minden...

Ismertek olyat akinek minden rendben volt terhessége alatt mégis beteg lett a babája? Ha igen mi baj volt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 12:31
1 2
 1/13 Kései Sirató ***** válasza:
17%
Nem ismerek ilyent.
2014. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen többet is.Down kór,Edwards kór,volt egy ritka genetilai betegségű már nem tudom a nevét,meg az egyiknek a lábai voltak betegek.
2014. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen,kettőt is, mind a két babának rögtön születése után derült ki,hogy baj van a szívével.
2014. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Down kór
2014. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek Down szindrómás lett a kislánya, másiknál gyomor és bélgondjai voltak a picinek, 1 hónaposan műteni kellett. Ismerős babájánál pedig valami ritka szindrómával született a kislány, enzimproblémája van.
2014. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Down-kór. Csak akkor látták, amikor felírt a pici :( AFP rendben, UH-ok rendben, anya életkor 34, tehát genetikán nem jártak :(
2014. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem közvetlenül,de igen.Nem tudni a betegség nevét.De szellemileg,és testileg is beteg.(nem tud beszélni,etetni kell,nem tud még ülni sem)Pedg nem lépett fel oxigén hiányos állapot sem a szülésnél.
2014. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőm kislánya született valamilyen veserendellenességgel, ami miatt 1 hónaposan már műteni kellett (pangó vizelet okozott problémát a vesemedencében).


Én is egészséges terhességet hordtam, a 41. héten sürgősségi toxémiával császároztak- ebből lehetett volna gond, ha már nem a kórházban vagyok (a picinek pl. oxigénhiányos állapot, nekem agyvérzés, mert 200+ volt a vérnyomásom). Szerencsére nem lett.

2014. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, szülés közbeni orvosi hiba miatt agyvérzése lett és eltört a válla. Egyiket sem vették észre pár hétig. Agyvérzés következtében 3 végtagja sérült, de szellemileg teljesen ép.
2014. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
igen. A lányunk.. SMA szindrómás volt.
2014. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!