Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz-ellenesek! Ti fogjáto...

Abortusz-ellenesek! Ti fogjátok finanszírozni a semmire szült gyerekek életét?

Figyelt kérdés

Elöre kikötöm, hogy èn sem vagyok abortusz-párti, mert vèdekezni KELL,nem utólag elvetetni a besikerült babát, mègis megdöbbenek, amikor egy-egy kèrdès alatt megjelennek azok, akkk szerint minden körülmènyek között vállalni kell a gyereket.


Próbálják meggyözni a 16 èveseket, hogy sz*rják le a szülök vèlemènyèt ès szüljenek vègzettsèg nèlkül, a hàromgyerekesekkel próbálják elhitetni, hogy egy negyedik baba màr nem pènz, a munkanèlkülieknek meg azt tolják, hogy majd megoldják valahogy.



Kèrdem èn: ti fogjàtok finanszírozni a semmire megszült gyerekek kiadásait?


2013. okt. 6. 22:06
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
23%

Abortusz ellenes vagyok, igen.

A baba nem tehet semmiről, és joga van élni.

Èn az örökbeadásra szavazok.

2013. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
20%

Mert szerinted a szociális háló nem a mi pénzünkből van?

Amúgy örökbe is lehet adni a babákat, nem kell 16 évesen szülővé válni. Sokan szeretnének örökbe fogadni, szóval ezt a lehetőséget sem kellene elfelejteni.

2013. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
79%
Édesanyaként írom ,hogy tökéletesen igazad van ,én is tejesen egyetértek az általad leírtakkal . Sokszor én is csak ámulok és bámulok ,hogy hajtaná bele egy ismeretlen pl a megesett tinit a felelőtlen ,megalapozatlan gyerekvállalásba .Nem csak az felelősség vállalás ha megtartja,hanem az is ha valaki a józan észre hallgatva a realitás talaján maradva nem hordja ki a terhességét .
2013. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
12%
Ha szexel és teherbe esik vállalja a következményeit és nevelje fel a gyereket. ÖLNI BŰN.
2013. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Ez szèp ès jó esetleg tinilányok esetèn, de melyik munkahely fogja elnèzni, hogy valaki - pl. gyárban - terhesen dolgozik, aztán a vègèn már csak kivesz 2-3 hónap szabit, amikor már nem bírja? Aki nem teheti meg, hogy vállalja a gyereket, az nyilván a munkahely elvesztèsèt sem engedheti meg.


Ismètlem, èn sem vagyok abortusz-párti, de egy rossz helyzetet nem kell tovább rontani.

2013. okt. 6. 22:15
 6/50 anonim ***** válasza:
22%
most miröl jutott eszedbe ez a kérdês.egy emberi èletnek mindig van helye.nem tudom téged terveztek e vagy becsúszott gyerek vagy - e, végülis mindegy is, a lênyeg, hogy élsz, nem? Ezen gondolkozz el egy kicsit most kérlek!
2013. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
80%

Vajon az abortuszellenesek elmennek állatmenhelyekre örökbefogadni elaltatás előtt álló cicákat, kutyákat?


Ők sem tehetnek arról, hogy odakerültek, és nekik is joguk van az élethez.


Azt javaslom, legyen egy lista az abortuszellenesekről, és a nemkívánt babábat sorsolják ki közöttük! Vajon akkor is ilyen nagy harcosok lesznek az elveik mellett?

2013. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
78%
Mert szegény gyereknek egy árvaházban árvaként felnőni sokkal jobb. :)
2013. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
92%
ez meddö vita..nem lesz egyet értés
2013. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
20%
Minek kérdezed azokat akikkel alapból nem értesz egyet? Azért, hogy ilyen durván lepontozd őket?
2013. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!