Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz ellenesek! Ti miért...

Abortusz ellenesek! Ti miért vagytok ez ellen?

Figyelt kérdés
Én is abortusz ellenes vagyok , csak kíváncsiságból kérdezem , érdekel az eszmefuttatásotok.
2014. szept. 19. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
így is van kérdező, nagyon helyesen látod. Ha a lábadat szétteni szét tudod, akkor a következményeit is vállald fel. Hogy a gyereknek milyen élete lesz egy gyereknevelésre alkalmatlan embernél, az más kérdés, ugye.
2014. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%

Sose? Bármi? Semmilyen esetben?

Azért ezek súlyos szavak és teljesen mélyen nem is gondoltok bele. Most tekintsünk el attól, hogy buta tizenéves mondjuk teherbe esik és nagyon nem szeretett volna és most itt nem is a fő lényeg hogy emellett védekezett e vagy sem. Mert ez is egy élet helyzet. És egy ok. De lássuk a sulyosabbat. Mi van ha gyerek kimutathatóan beteg. És súlyos beteg. Jó így élni? Érdemes megszulni hogy szenvedjen? Értelmi fogyatékos? Vakon? Végtagok nélkül? Az abortusz nem csak pusztán a tini lányok nem akarok gyereket játékszere hanem komoly dolog amit kezelni is kell tudni és nem csípőből elutasítani.


Szerintem.

2014. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!