Abortuszkérdés?

Figyelt kérdés

A minap válaszoltam egy abortuszkérdésre, és már nem látom a megválaszolt kérdéseim közt, nem találtam sehol, nem tudjátok mi lett vele?

Nem tudom pontosan mi volt a kérdés, valami olyasmi, hogy az abortuszellenzők miért gyilkosozzák le azt aki abortuszra kényszerül.

A kérdés eltűnt, az én %-om meg jócskán esett ezután, tudom ott is mindenki le lett pontozva, csak a miértre lennék kíváncsi, aki hozzászólt ehhez, nem tudjátok mi történhetett?

És egyáltalán miért kerekedik mindig ilyen fergeteges vita itt erről, bár ebbe inkább ne menjünk bele, csak tanulni szeretnék az esetből, nem tudom, hogy a kérdést törölték vagy engem töröltek a válaszadók közül, tud valaki valamit?



2014. szept. 29. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Vkinek biztos nem tetszett h ott kis vita van és jelentette moderátornak és ők meg törölték!
2014. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Másokat is töröltek azok közül, aki nem találta gyilkosságnak az abortuszt. A sok bigott ember aktív volt.
2014. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kerdest toroltek. Valoszinuleg jelentette valaki, hogy provokativ. Ez mindig igy lesz, az abortuszt sokan csak fekete fehernek latjak, igy minden kerdest, ami arrol szol, provokacionak fognak fel.
2014. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdést törölték, pedig nem volt kifejezetten provokatív. Sok jó érv hangzott el benne.

A te százalékod nem a törlés miatt eset, hanem azért, mert nagyon lepontoztak.

2014. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
esett, bocs.
2014. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindenkit lepontoztak benne szinte kivétel nélkül. Csak érdekelt a téma hogyan alakul, kíváncsi lettem volna még a további válaszokra, de lehet, hogy tényleg elfajult már a vita, ha igen akkor sajnálom. Tényleg nem tudja itt egyik oldal sem meggyőzni a másikat. Sajnos néhányan csak egymással acsarkodnak.
2014. szept. 29. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Az én kérdésem volt. Azt az üzenetet kaptam a moderátortól, hogy legközelebb ne írjak ki ilyen kérdést, ami saját bevallásom szerint is provokáció. Nem tudom, ő hol olvasta, hogy szerintem ez a kérdés provokatív volt, de mindegy.

Nekem kissé elszállt az agyam, mikor az egyik válaszadó közölte, hogy ennyi erővel 'öleljem keblemre' Szita Bence gyilkosát meg Hitlert is. Na, nálam ez csapta ki a biztosítékot.


Nem értem meg egyébként, aki ennyire ágál ellene, nincs a másik helyében, csak magyarázni tud, meg gyilkosozni, de nem neki kell felnevelni.


Amúgy a kérdés lényege nem az volt, hogy az ab. gyilkosság-e, hanem az, hogy miért kell legyilkosozni a nőket, mikor már amúgy is sz-ar lelkiállapotban vannaka döntés miatt...

2014. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, és nem mellesleg az én 67%-omból is 65% maradt...
2014. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez durva, hát sajnálom. Pedig az elején még voltak érdekes hozzászólások, de akkor nagyon eldurvulhatott, a végét már nem olvastam. Engem is nullára lepontoztak, nem a %-om érdekel, csak igazságtalannak érzem, és már bánom, hogy ilyen emberek előtt a magánéletemről írtam, kár volt, máskor befogom a számat. Én írtam, hogy voltam abortuszhelyzetben, de végülis hosszas vívódás után megtartottam a babát, tudom min mentem át, ezért én nem bántanék senkit, nem gyilkosoznék le senkit, mert tudom min megy keresztül valaki az adott helyzetben. Na ez a válasz senkinek sem tetszett, hát ez van, csak bánom, hogy belekevertem a saját gyerekem történetét, az ilyen emberek nem érdemlik meg a bizalmat.

Azt hiszem ebben a témakörben többet nem leszek hozzászóló.

2014. szept. 30. 14:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!