Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a második genetikai ultraha...

Ha a második genetikai ultrahangon derül ki hogy végtag rendellenességa van a magzatnak el dönthetjük hogy meg e tartsuk?

Figyelt kérdés
máj. 15. 15:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tartjuk*
máj. 15. 15:07
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Ezt az orvos tudja,elmondja...
máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ilyen esetben nem jön ez szóba, mivel a végtag/ujjak hiánya nem életet veszélyeztető állapot. Örökbe adhatjátok születés után.
máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Hu már itt tartasz? Értem hogy nehéz de lehet vele együtt élni.de mindenekelőtt inkább haladj az uhokra hogy tényleg van e gond!
máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Én magzatvíz mintavètelt csináltatnèk sos. Mi a garancia rá, hogy "csak" az ujja hiányzik és más baja nincs? Volt bármi más vizsgàlat az ultrahangon kívül? Belefértek még az időbe? A magzatvíz mintavètel eredménye három hét és 24.hètig lehet megszakítani a terhességet. Utána már nem.
máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Te egyébként ugyanaz vagy akinek hetekkel korábban már látták, hogy hiányoznak ujjpercei a babànak?
máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

6os Eddig csak ultrahangok, és genetikai ultrahangok voltak de mindig mindenhol mindent rendben találtak.


7es Nem én vagyok az.

máj. 15. 16:41
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy pl hiányzik a végtagja, ki kell derüljön az első genetikai uhn is. Ha megtorpan a fejlődésben a 12-20. hét között, és emiatt nem fejlődik tovább a karja pl, az szerintem már más kérdés, ott én gyanakodnék, hogy más sincs rendben és kérnék valami komolyabb vizsgálatot. Ha ekkor derül ki valami súlyos, akkor tudtommal elvetethető, de ez mindenképp orvosi kompetencia. De ennek nagyon kicsi az esélye, a 12. hétig ki szoktak derülni a durva gondok.
máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ilyenkor már csak genetikai rendellenesség vagy élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség esetén lehet elvetetni. 22. hétre születő babákat már életben tudnak tartani, ekkoraagzatot el etetni azért, mert hiányoznak az ujjai kegyetlenség.
máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!