Tényleg létezik abortusz tabletta?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, a kérdés elméleti:)
2014. okt. 2. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
van, de itthon nem hozzáférhető
2014. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Létezik
2014. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
igen, eleg regota, tehat korantsem kiserleti szakaszban levo dolog. a fejlett orszagokban hozzaferheto, ha ered, mire gondolok...
2014. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek erről? legalizálnátok itthon?
2014. okt. 2. 22:51
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Igen,de itthon nem adják.

Nem volt abortuszom,de több ismerősöm is volt akinek igen,és volt olyan külföldön élő is,aki abortusz tablettát vett be.Ő elképesztően szenvedett tőle ahogy elmesélte,majdnem rosszul lettem,.Én nem igazán pártolom az abortuszt (finoman fogalmaztam) de szerintem sokkal humánusabb ( a nőnek mindenképpen) hogy elaltatják,és mikor fel kel,már nem terhes,csak ugye vérzik valameddig meg görcsöl,mint az,hogy egy tablettától konkrétan elvetél,és azt mondják sokkal iszonyúbb a tudat.

2014. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
hosszu volna itt kifejteni. a neten keress ra dr czeizel endre es friderikusz sandor beszelgetesere, ott erintve van ez a tema is. kb azt gondolom en is, amit o kifejt...
2014. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Igen, tőlünk nyugatabbra Ausztria, Németország kapható is, meg legális... hát, szerintem veszélyes.


Nem mennék abortuszra - hacsak nem olyan rendellenessége lenne a magzatnak -, de az még mindig biztonságosabb, mint ez a tabletta.


Simán elvérezhet a nő, pl.

2014. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Igen,jóval több is a vér,azt mondták mint egy sima abortusznál.Meg mekkora a trauma lehet már mondjuk egy tablettánál egy 10-11 hetes magzatot elvetélni?bele se gondolok,,,
2014. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6. vagyok

amit 65%-os irt, nagyon megrazo es elgondolkodtato. nekem soha nem volt abortuszom es nem ismerek senkit, akinek szemelyes tapasztalata lett volna a tablettaval. azert igy most mar nem biztos, h annyira egyetertek czeizellel.nem tudom, az abortusz onmsgaban is rettenetes es felkavaro, eleve az celja...valoszinuleg mar csak ezert sincs olyan modszer ami ivy vagy ugy ne lenne borzalmas

2014. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezért is kérdeztem, mert maga az abortusz is szörnyű, de azért az hogy épp haldoklik benne a magzat (mégha nemis szeretném megtartani), elviselhetetlen lenne, maga a tudat.
2014. okt. 3. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!