Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül Magyarországon...

Mennyibe kerül Magyarországon az abortusztabletta?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Úgy tudom,Magyarországon egyedül itt végeznek gyógyszeres terhességmegszakítást.Teljesen legális,nagyon jó orvosok vannak,100 e ft-ba kerül.

2012. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Az abortuszra költött 100ezer forintból már finanszírozod a baba 1-2. évét...
2012. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Előző, nem kellenek itten a barokkos túlzások, valójában 100 eFt-ből még egy kölyökmacska 1-2 évét sem finanszírozod...
2012. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Két gyermekem van, és igen, 100ezer önerő+állami támogatásokkal lehet finanszírozni egy évet simán, ha kicsit összehúzod magad, még egyet is. Bár aki egy kölyökmacskára költ ennyit, annak a 10millió sem elég egy gyerek első két évére.

Kérdezőt sajnálom, ha aktuális nála, annyit tudok, hogy a tabletta-vita óta pár magánkórház is visszalépett-állítólag.

2012. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok.

Nőgyógyászaton dolgozom(nem az említett rendelőben) és én szinte biztos forrásból tudom,hogy egyedül ezen a klinikán végeztek-végeznek ilyet,más magánklinikán egyenlőre nem.

Félre térve az abortusz körüli vitát,és annak tényét,én sajnálom,hogy nem alkalmazzák ezt,és nem lett oep finanszírozott.Sajnos,attól,hogy becsukjuk a szemünket létezik,akinek van pénze elmegy a magánklinikára vagy külföldre,akinek nincs marad a műtét,ami sokkal nagyobb eü-kockázattal jár.Nem véletlen,hogy Európa nyugati,északi részén a terhességmegszakítások 70-90%-át tablettával végzik,sokkal kevesebb a szövődmény,így például nem csökken az esélye annak,hogy vki egyszer szüljön.A WHO is ezt javasolja.


Nálunk sajnos eldöntötte a politika...

2012. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hollandiaban napi szinten alkalmazzuk pl elhalt terhesseg befejezesere ha a mehlepeny nem valik le szuels utan Kis adagban szulesinditasra szules utani eros verzes eseten oriasi adagban vegbelben Olcso hatasos es nagyon konnyu alkalmazni Igen de WHO is ezt a gyogyszert irja elo.
2012. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rég jártam erre,és belépve többen is kérdezték,hogy hol volt Pesten a magánklinika,sajnos nem olvastam az üzeneteklet.

A Rózsakert Medical Center volt az,de már ők sem végeznek ilyen beavatkozást

2016. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!