Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 2 napja iszom a cickafarkfű...

2 napja iszom a cickafarkfű teát. Már nem fogok elvetélni, ugye?

Figyelt kérdés

A 2 nap alatt egy zacskóval ittam meg, egész nap nem ettem és csak ezt iszom. Nem jött meg, de még görcseim sincsenek. Kb 2 héttel ezelőtt estem teherbe, azt nem lehet ugye tudni pontosan, hogy mikor fogant meg. Csak egy nőről hallottam eddig, aki elvetélt, mikor a teát itta, de ő már 40 felett van, lehet, hogy egyébként is elvetélt volna.


Abortuszellenesek kérlek, ha írtok, ne regényeket írjatok, én is tisztában vagyok mindennel.


Rosszat teszek az egészségemnek azzal, hogy ilyen teát iszom ennyi mennyiségben? Lehet valami hatása, vagy feleslegesen csinálom? Ez érdekelne.


2014. okt. 3. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok abortusz-ellenes, de szerintem te minimum hülye vagy, vagy nem múltál el még 12 éves...

Ha terhes vagy és nem akarsz az lenni, menj orvoshoz!

2014. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A cickafark ugyan alhasi vérbőséget okoz, de minimális esélye van annak, hogy ettől elvetélsz. HA nem szeretnéd megtartani a babádat, ne húzd az időt, keress fel egy nőgyógyászt és elmond mindent.
2014. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, először is:


honnan tudod, hogy terhes vagy? Csinátál teszte, mert késett a mensid? Mikor kellett volna megjönnie?


Elvileg el leeht vetélni a teától, de azt modnják, hogy ha jól megtapad a magzat, akkor csinálhatsz akármit, akkor si megmarad.


Nem gondolom, hoyg rád rossz hatással lesz. Amúgy szerintem si jobb dokihoz menni. Ezek a házi praktikák nagyon veszélyesek.

2014. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem és a babának sem lesz tőle semmi baja. Tudod, valóban, ha jól megtapadt a petezsák, akkor emelgethetsz súlyokat, ugrókötelezhetsz, ihatsz bármit, akkor sem fog elmenni a baba. Így van kitalálva a női test, védi a magzatot...
2014. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
"Abortuszellenesek kérlek, ha írtok, ne regényeket írjatok, én is tisztában vagyok mindennel." A kérdésed alapján semmivel nem vagy tisztában!
2014. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én nem értem, de ebből az írásból számomra nem derült ki, hogy te it akarsz, gyereket vagy elvetélni?Te tudod, hogy mit akarsz? És tényleg néztél már tesztet, ha nem akkor tedd meg.
2014. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cickafark tea:

8 hetes terhes vagyok és érdeklődni szeretnék hogy egyáltalán nem lehet inni állapotosan Cickafark teát?

Kedves Kérdező!

A terhesség első három hónapjában inkább a palástfű tea ivását javasolom, majd a harmadik hónap végétől áttérhet a cickafark tea ivására.

Tehát az első három hónapban próbálkozhatsz de ahogy előttem is írták ha a baba jól megtapad akkor felesleges,utána meg kifutsz az időből.

"Valóban kerülni érdemes a cickafarkot az áldott állapotban, több okból is. Egyrészt női hormonszerű anyagot tartalmaz, elég nagy dózisban, másrészt alhasi vérbőséget okoz, harmadrészt erős méregtelenítő hatású. Azaz, akár vetélést is indíthat, ezért kúraszerűen semmiképp ne fogyassza"

[link]

2014. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hülyeségelleneseknek szabad írniuk?
2014. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!