Egy 17 hetes magzatot már mindenképp megkell szülni? Hogy zajlik az egész?

Figyelt kérdés
A hét közepén kell befeküdnöm, nagyon félek tőle.
2014. okt. 13. 20:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
mi a baj? beteg a baba? sztem igen, meg kell szülni, már nagy.
2014. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Igen meg...:*( sajnàlom
2014. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Igen,meg kell szülni.
2014. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell szülni. Mi történt? :(
2014. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit először nekem is kusza volt a kérdésed, azt gondoltam, hogy most derült ki a terhesség és nem akartad megtartani, de ahogy olvasom és kiveszem a szavaidból, gondolom van valami probléma a picivel. De ekkora magzatot már hüvelyi úton kell világra hoznod. Ha erről van szó, nagyon sajnálom. Erőt és kitartást kívánok.
2014. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ezek szerint biztos,hogy beteg a baba,és nem tartjátok meg...sajnálom,hogy át kell ezt élned.

Gondolom Te írtad ki ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Igen ez is az én kérdésem. Nem merjük bevállalni. Szörnyü érzés. Azt hiszem soha nem bocsátom meg magamnak.


Valaki esetleg nem tudja hogy zajlik? Esetleg kérhetek császárt? Megnézhetem utána a babát?

Ma voltam orvosnál de annyira rosszul kettem hogy elfelejtettem mit mondott.

2014. okt. 13. 20:50
 8/31 anonim ***** válasza:
19%
Hát, ha ennyire rossz érzés, gondold/gondoljátok át még egyszer...
2014. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Én voltam kórházban kb 6 abortusz előtt álló nővel egy szobában (én más miatt). Mind katasztrofálisan érezte magát a műtét után, és egy kivételével nagyon bánták. Viszont ismerek olyat többet is, akinél szintén azt mondták, hogy beteg, és egyik esetben semmi baja nincs a gyereknek, másik esetben pedig nevelik 20 éve és szeretik. Értem, hogy nehéz, de ha ennyire rosszul érzed magad, és még tehet, hallgass a szívedre. Ez egy emberélet.
2014. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%
Szules indítás oxitocinnal. Nem kellene megnézni a babat, csak sokkolna. Császárt nem fognak engedni, ahhoz az kellene, hogy te életveszélyben legyél. Neked -fizikailag- jobb a csaszar. Kitartást kivanok.
2014. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!