Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért van egyre több olyan...

Miért van egyre több olyan kérdés melyben arról érdeklődnek hogyan lehet megszakitani 14-20 hetes terhességet?

Figyelt kérdés
a napokban olvastam nagyon sok ilyen kérdést. Az ok, hogy nem vette észre hogy terhes. Kérdem én, 3 gyerekes anyaként hogy ez hogy lehetséges illetve nem ssjnálják azt szegény babát?
2014. okt. 16. 07:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem ezek provokatív kérdések... én elhiszem, hogy van olyan, hogy nem veszi észre az ember, amikor én szültem volt bent a kórházban egy kismama 6. hónapban volt és ikreket várt! és akkor vette észre!!! mi is csak néztünk hogy nem lehet észrevenni, ráadásul 2-t, de őszintén szólva ott az anyuka szerintem enyhén sérült volt... van olyan, hogy elbújik a baba a pocakban, a menstruáció megjön... de hogy ennyien jöjjenek ide ezzel a problémával, ez biztos kamu... provokálják a népet azok akiket azért fizetnek, hogy pörögjön ez az oldal :))
2014. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy nem sajnálják-e a babát, de elöfordulhaz olyan, hogy nem tudnák felnevelni emberi körülmények között (pl. egyedülálló, munkanélküli vagy kiskorú nöként.


De az elöfordul, hoyg nem lehet észrevenni, föként ha valaki nem akarta a gyereket és nem lesi a terhességi tüneteket.

Sok nönek eleinte van vérzése (nekem kétszer is megjött a terhesség elején a megszokott idöben, csak kicsit kevesebb volt, a testvérem meg végig minden hónapban vérzett a szülésig), van, aki alig hízik (nekem az elsö gyereknél nem akarták elhinni a hórházban, hogy szülök, annyira nem volt hasam), meg akinek eleve sokszor van gondja a bélmozgásokkal, az sokáig összekverheti a korai mozgásokat ezzel. Ezen kivül a 20 hétig még nem sok tünet lehet, a kimaradó vérzés és enyhe mogzásokon kivül, föként ha nem gondol rá az illetö.

2014. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hu 1es gondolog igy van? Bár ez még jobb variácio mintha igaz lenne a kérdés
2014. okt. 16. 08:11
 4/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igen szerintem így van... a válaszolók nagy többségének szerintem már a könyökén jönnek ki azok a kérdések, "fáj a mellem, terhes lehetek?" "még van egy hetem a haviig de hányingerem van ugye terhes vagyok? " -és ennek társai... kell néha olyan témát feldobni amire ráharapnak a válaszolók és érdekesnek találják még a GYÍK-ot mert valljuk be egy idő után az ember beleun mikor a 100. ilyen kérdést látja... :)
2014. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én több olyat olvastam, ahol meg kellett szülnie a kismamának mert beteg volt a baba, én is így jártam 22 hetesen. nem hiszem hogy ez poénos lenne. :(
2014. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is 3 gyerekes vagyok, és egyáltalán nem sajnáltatom magam, ez történt és kész, sose kelljen átélned!
2014. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Én fogtam mire gondolsz! Picit legyél empatikusabb! Olyanokkal főleg, akiknek át kellett élniük babájuk elvesztését! :(


A válaszom pedig! Ha csak etetik a npet, akkor igencsak brutális, hogy addig terjed nekik az ész, hogy egy ilyen mélységesen fájdalmas témát dobnak fel! Ha pedig vannak olyan aberrát emberek, akik tényleg képesek lennének ilyet megtenni, azt mondom, csak addig akarnak ilyet tenni, míg a várt babájukat nem kell középidőben, betegség vagy egyéb okok miatt megszülniük!! :( Sajnálom, hogy vannak akik egy ilyen súlyos tragédiából, mint a középidős halva szülés, ekkora viccet csinálnak!!! Akkor biztos nem fognak, ha az ő lányaik élnek át ilyet!!!

2014. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves "lányvagyok " , már nem tudtam mit válaszoljak a kérdezőnek, mivel nem értem a gorombáskodást. Megértem igen, nem kell 3 kérdést feltenni nem vagyok hülye. Nyugi először is, nem bántani kell másokat, főleg olyat, akivel ez megtörtént. Egyébként az a véleményem, hogy akit az ilyen jellegű téma nem érdekel, az minek olvasgatja.... én sosem olvastam ezt a témát, mert nem volt aburtuszom soha, viszont nem feladatom elítélni sem azokat akik kényszerből, vagy bármilyen okból elvetetik a babájukat.
2014. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A beteg babákat ne keverjétek ide, az valóban szörnyű tragédia egy családnak.

A kérdező szerintem azokra gondol, akik ha időben észre vették volna, hogy terhesek, az első 12hétben törvényes kereteken bellül elvetették volna a babát, de mivel nem vették észre, csak 14-20 hetesen, most keresik a módját, hogy lehetne mégis véget vetni az egyébként egészséges terhességüknek.

2014. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én az ilyet el sem olvasom....megszakadna a szívem. :(
2014. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!