Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért van egyre több olyan...

Miért van egyre több olyan kérdés melyben arról érdeklődnek hogyan lehet megszakitani 14-20 hetes terhességet?

Figyelt kérdés
a napokban olvastam nagyon sok ilyen kérdést. Az ok, hogy nem vette észre hogy terhes. Kérdem én, 3 gyerekes anyaként hogy ez hogy lehetséges illetve nem ssjnálják azt szegény babát?
2014. okt. 16. 07:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem értem miért van törölve minden kommentem? Köszönöm 9es válaszoló.


Énis átmentem ezen, értem és tudom mekkoratragédia. De nem gondolom hogy én ebből viccet csináltam volna...

Direkt odairtam a kéedéshez hogy kikre gondolok. Aki nem veszi észre (állitolag) hogy terhes, vagy épp nem érdekli a dolog. Tehát nem rátok gondoltam, akik beteg babát szültetek meg mint én, ez teljesen más kategória és ezt természetesen (szerintem) mindenki megért. Nagyon sajnálom hogy átmentetek ezen. 3 gyerekes anyuka, ne haragudj rám kérlek, azt hiszem kicsit félreértettük egymást.

2014. okt. 16. 14:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj, Nem haragszom. 3 fiam van, szerettem volna egy kislanyt, sikerült is lombikkal, de még kellett szulnom mert downos volt. Most újra próbálkozunk, Nem adom fel. Szándékosan Nem olvasom el az abortuszos kérdéseket, mert különösen fájdalmasan érint. :(
2014. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mielőbbi babásodást kivánok!
2014. okt. 16. 18:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!!!
2014. okt. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!