Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi véleményetek a művi terhess...

Mi véleményetek a művi terhesség megszakításról?

Figyelt kérdés
Érvek,ellen érvek érdekelnének.Mondjuk én sosem tenném meg,és el sem fogadom mint megoldást(kivétel pl. nemi erőszak,vérfertőzés,vagy súlyos betegség) de ettől még nem ítélem el azokat akik igen.

2014. okt. 17. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha rákeresel az abortuszra itt a gyakorin, annyi ilyen kérdés-vélemény van már,h Dunát lehetne rekeszteni velük. Felesleges ezt a kérdést ennyiszer feltenni.
2014. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nahat, milyen fantaziadus kerdes, szinte meg nem is olvastam itt ilyen jellegu provokativ kerdest :-)
2014. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nahát!Köszönöm a kimerítő válaszokat!Észre vettem én is hogy van itt több ilyen kérdés,csak többségében,a válaszok nem tartalmaznak mást,mint minősíthetetlen megnyilvánulásokat arra,hogy miért is kéne mindenkinek tökéletesen osztozni a másik véleményén!Az olyanokat én el sem olvasom,hisz a dráma engem hidegen hagy.Ujjal mutogatás,és fröcsögés nélkül érdekelt volna néhány vélemény,de látom ám,hogy vita,és lealacsonyító megnyilvánulások nélkül képtelenség beszélgetni.Minden esetre érdemes visszaolvasni a kérdést,hiszen nem azt kérdeztem,hogy hol olvashatnék róla,sem azt,hogy mennyire unjátok a témát.Tehát a kérdés nyilván nem nektek szólt.További szép napot :)
2014. okt. 18. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól mondják keress rá itt a gyakorin van rá válasz nemhajtjuk tovább a mókuskereket.
2014. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell felhaborodni , igazuk van.

Az ab. ellenesek es nem ellenzok(undorito az a szo,hogy "abortuszparti" , szoval direkt nem irom ezt) az ilyen kerdesekre mindig ugrannak, es akkor vege mindennek. Ez is egy olyan kerdes lenne, amit szinten nem akarnal olvasni.

2014. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg, igaza van a válaszolóknak. Annyi ilyen kérdés van mostanába, minden héten megkérdezi valaki, mit tegyen, besikerült a baba, jönnek a válaszok, van köztük sok értelmes válaszoló, érvek, ellenérvek mindkét oldalról, aztán jönnek az egymásnak támadó, acsarkodó válaszolók, nekiesnek egymásnak, a kérdezőnek, és primitív harcba kezdenek, volt olyan, hogy magát a kérdést is törölték a végén, mert provokatív, nagyon elegünk van ebből.

Egyébként, hogy azért a kérdésedre is válaszoljak, én magam soha nem tenném meg, de nem ítélem el aki megteszi, viszont sajnálom az ártatlan kis életeket, de ezt itt ezen a fórumon én már nem fogom többet soha hangoztatni...

Ha ismerőseim közül kerül valaki abortuszhelyzetbe, segítek a döntésében ha a tanácsomat kéri, és igyekszem saját példámat mutatni, van besikerült gyermekem is, akit megtartottunk, ennyi.

2014. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!