Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Te megtartanád a helyemben a...

Te megtartanád a helyemben a magzatot?

Figyelt kérdés
Van már egy lányom, a férjem kilyukasztotta a gumit. Több gyereket nem szerettem volna. Viszont a páromnak az az érdeke, hogy fia szülessen. Én nagyon nehezen viselnék egy újabb terhességet és szülést. Anyagilag nincs problémánk. Jelenleg 8 hetes vagyok, oéntekig meg kell hoznon a döntést, de teljesen tanácstalan vagyok.
2014. okt. 29. 14:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
A magzatot megtartanám, a párom nem. Egy ilyen döntést kettőtöknek kellett volna meghozni.
2014. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
És ha ő is kislány lenne, akkor mit csinálna a kedves férjed???
2014. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nevezem.. micsoda férjed van... sajna ezt neked kell eldönteni ebben sajna nem lehet segíteni.még jótancs sincs.legközelebb ne hagy a pàrodra a védekezést.
2014. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
első körben azon gondolkodnék el, hogy a férjem megtartanám-e. A gyerek nem tehet semmiről.
2014. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%
Te vagy a modellanyuka? Még mindig vívódsz?
2014. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a pároddal kellene. Nem tartanám meg. Átvert, szép kapcsolat lehet. Nem mellesleg nincs semmi biztosíték arra, hogy a gyerek fiú lesz, után minden alkalommal kilyukasztja?
2014. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%
5-ös vagyok. A kérdésedre válaszolva a babát megtartanám, megfogant, a szívem alatt hordom, nem tehet semmiről, anyagilag is belefér. A férjem mellől viszont menekülnék a kislányommal. Ezt voltaképpen csalásnak, becsapásnak lehet nevezni, az én fogalmaim szerint ezek pedig nem férnek bele egy házasságba. A férjed fizethei a gyerektartást két gyermek után.
2014. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
8%

szedtel volnaa gyogyszert ha ennyire nem akartal gyereket.

Mindenki sajat feleossege a vedekezes alaptetel pont

2014. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
Elválnék. Ez lenne az elsődleges tennivalóm. A második babát meg akkor tartanám meg, ha én akarnék 2 gyereket egyedül felnevelni, ha nem , nem. De ezzel a férfival nem maradnék együtt, ezt 100%-ig biztosan tudom.
2014. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%
A babát mindenképp megtartanám, szerencsétlen nem tehet róla, hogy egy barom a férjed.
2014. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!