Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz elott milyen vizsgala...

Abortusz elott milyen vizsgalatokra kell elmenni? Ti hany napra hetre ra kaptatok idopontot?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Vizsgálat nincs.


- elmész egy CSVSZ-hez (akár az ország másik végébe is mehetsz), kapsz egy igazolást (+beszélget veled).

- ha továbbra sem akarod megtartani, 3 napon belül megint elmész hozzá

- megint beszélget, aztán megkapod a csekket, meg a második igazolást

- 8 napon belül elmész x kórházba (amit ő értesít), ott elvégzik a műtétet

2014. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Egy vércsoportteszt van.

Családsegítőbe pedig csak nőgyógyász küld.

2014. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
4 napot kelletz varnom a Csaladvdelmivel egyutt.Igaz magan doki volt.
2014. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Én meg úgy tudom, hogy elsőnek a dokihoz kell menni, ad egy papírt az élő terhességről és a terhesség koráról és el kell menni a védőnőhöz a papírral, aki elküld a családvédelmisekhez.
2014. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy nőgyógyászhoz. Kitölt neked egy sárga papírt, azzal "utal be" a családsegítőhöz. Elmész a családsegítőhöz, ott megtörténik az első beszélgetés. 3 nap múlva visszamész, lezajlik a második elbeszélgetés, melynek végén kapsz egy igazolást valamint egy csekket. Miután befizetted a csekket, visszamész a nőgyógyászhoz, aki elküld aneszteziológushoz valamint vérvételre, majd megbeszélitek a beavatkozás időpontját.
2014. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
4esnek nincs igaza,vedonohoz nem kell menni...3 nap alatt intezheto el legjobb esetben
2014. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia! én voltam nődokinál! kaptam papírt amivel a családvédelmisekhez kell mennem! és kaptam beutalót vérvételre és aneszeziológiára. aztán műtét.
2014. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!