Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem vegeztek el az abortuszt...

Nem vegeztek el az abortuszt es 20 evesen egyedul maradtam. Jo tanacsok?

Figyelt kérdés
Kicsusztam az idobol mert beteg voltam 2 hetig nem tudtak altatni a baratom elhagyott multhet szerdan. Jo tanacsokat valaki a kesobbiekre nezve?
2014. nov. 4. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%
Két választásod van. Vagy lemondasz róla és örökbe adod. Vagy össze szorítod a szád, veszel egy mély levegőt és elkezdesz keményen dolgozni harcolni a gyerekedért. Akiért már felelős vagy.
2014. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Engem is elhagyott a párom amikor terhes lettem, nekem meg sem fordult a fejemben az abortusz, az első idők nagyon nehezek voltak, de már túl vagyok rajta, férjhez mentem, saját lakásunk van, közös babánk! Jó tanács, próbáld feldolgozni és elfogadni,hogy ez történt! Ha nem akarod a babát örökbe is adhatod!
2014. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%

Jaj, de gyava itt mindenki, beszeltek itt ossze-vissza az orokbeadasrol. Elete legnagyobb hibajat kovetne el. Mindenki megbanja.


Fel a fejjel kerdezo, minden meg fog oldodni, ne aggodj! Csak legyel bator es eros. Van lakasod, sok embernek az sincs. Mar sokkal jobban indulsz mint rengeteg hazas/egyedulallo szulo.


Elso ev anyagilag nem annyira megterhelo, ha okosan csinalod.

A szuleidre ra lehet majd bizni a gyereket amig suliban vagy gondolom. Vagy jofej nagymamara?

Az elso fel evben a gyereknek tej kell csak, utana sem fog kienni a vagyonodbol par eves koraig.

Ami sok penzt visz el, az a ruha - sokan ingyen kapjak rokonoktol, nezz szet a csaladban baratok kozott vagy vesznek hasznaltan, a masik meg a pelenka.

Veszel 25 textile pelenkat, amit mosol a gepben es meg van oldva.

Kisagy sem kell, mert veled alhat.

2014. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Utolso, te hulye vagy.
2014. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14%
Már miért lenne hülye?! Szerintem teljesen igaza van.
2014. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Tenyleg, utolso? Mert a gyerek "csak tejet eszik" fel evig? Tapszeres nem lehet, ugye. Azt amugy is ingyen adjak. Ahogy a pelenkat is. A moshatot mosni se kell, ugye, ahhoz nem kell aram, viz, mososzer. Beteg se lesz a gyerek soha, gyogyszer se kell.
2014. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszitek erdekel engem a pitianer kis velemenyetek gyava kotozkodok, elet nehezsegeitol elszalado rossz tanacsadok?

Koszonom 15-os, ment a zold kez, a negativitasoknak meg megy a piros mindjart.

Nyugodtan le lehet pontozni mindenkinek. En is szeretlek titeket.

2014. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2015. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!