Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha egy nőgyógyász abortuszt...

Ha egy nőgyógyász abortuszt hajt végre, akkor gyilkos?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
attól függ, hogy miként tekintünk a magzatra
2014. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Van olyan nőgyógyász aki nem csinálja meg, erkölcsi, vagy vallási okokból. Az abortusz mindig is viták tárgya volt, van ahol most sem legális, vagy pl. az abortusztablettát is folyton (itthon is) ellehetetlenítik, pedig szerintem egy sokkal humánusabb megoldás, mint a sima abortusz.
2014. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
# 2/2: az biztos, nincs magzat nincs abortusz ez a legjobb módszer
2014. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem gyilkos, végzi a munkáját a kórházban, legálisan. Ha gyilkos lenne, menne a börtönbe.
2014. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Höt ö csak megöli de valojàban te öleted meg! Ugyhogy te meg a segèdje vagy! Amugy nem...szerintem nem gyilkossàg.

Vagyis az, de nem neveznèm annak..minek szülessen meg ha utàna a hàtralevö èlete egy kalap sza* lesz? Akkor inkàbb vàgjuk el ott bent az èletet, mint, hogy itt kapjon hülyèt, szegèny.

2014. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Bérgyilkos a legnagyobb gyilkos az anya mondom ezt úgy hogy 10 éve én is gyilkos voltam
2014. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen Gyilkos bünrészes miattad
2014. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!