Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy baba elvetetés mennyibe...

Egy baba elvetetés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 23:49
1 2
 11/20 anonim válasza:
78%

Ha csak egy mód is van rá , tartsd meg. Én fiatalon több lánynak is engedtem hogy elvegyék a közös gyermekünket, sőt még örültem is neki :( ezt megúsztam gondoltam. Most már nagyon bánom.

Aztán egy másik lány is teherbe esett akivel már 2 éve voltunk együtt, az anyukája azt mondta hogy tiszta örültek vagyunk ha megtartjuk és tönkre tesszük az életünket, hálás vagyok Istennek hogy nem hallgattunk rá, inkább lennék életem végéig szegény mint hogy ezt a csodás gyermeket lecseréljem bármire ezen a világon. Kell hozzá bátorság, vagy inkább hit hogy minden megoldodik és biztos nehéz helyzetben vagy ha ezen gondolkozol , de egy csodás életet nem dobhatsz el büntetlenül hidd el. Mert nem a világ büntet majd hanem te saját magadat.Hiszem hogyha megtartod a gyereket Isten is meg fogja áldani az életed. Imádkozok érte hogy helyesen dönts.

2014. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
55%
2014. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
79%
Sajnos egy ember életébe.
2014. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Attila_the_hun válasza:
60%

"Sajnos egy ember életébe."


A legtökéletesebb válasz amit valaha olvastam ezen az oldalon. Rövid, tömör és mégis minden benne van.

2014. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Mibe kerül? Sokkal többe,mint ami leírható ide. Röviden: Egy EMBERI ÉLETBE. Nem visszafordítható. Lehetnek testi szövődményei, esetleg nem lehet gyermeked,amikor majd szeretnél. és vannak lelki szövődmény.ek, amikre nehéz gyógyírt találni. Lehet örökbeadni
2014. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Ignatio ***** válasza:
48%
Az emberéleten túl talán még 1-2 ember lelkiismereti mardosásába, de azt is el lehet altatni, egyszer (odaát) viszont valóban szembe kell majd Vele nézni.
2014. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy büntetik az embert, ha abortusztra megy. Nekem meghalt a babám, ki kellett kaparni. Annak ellenére, hogy én nagyon szerettem volna azt a gyereket, azt éreztették velem, hogy bűnös vagyok.
2014. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Petimoto válasza:
61%
Bírom, h kérdez valaki valamit, aztán köpködnek, szitkozódnak, s bunkózzák a másikat... Nem bírják megállni, h bele ne kössenek a másikba. Parasztok a magyarok többsége sajnos és egyáltalán nem segítőkészek. :/ A kérdés az ára volt a "szolgáltatásnak", nem pedig az, h mennyire erkölcstelen a vetélés, illetve kinek mi a véleménye a hálapénzről... Szegény lány nem elég, h mehet még rúgjatok bele Ti is. Istenem,de szégyen.
2014. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
27%
utolsóó...i agree with you (Y) ment a zöld pacsi
2014. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
45%

Semmi szegyen nincs benne

A szexeles sajat dontes a vedekezes pedig feleosseg.

Aki nem (jol) vedkezik terhes lesz ez a szex komplikacioja.

Aki terhes lesz az pedig megint csak szabad sajat akaratbiol dont megszuli vagy megoli.

Egy legalis dontes de a donto lelkiismeretet terheli.

A legtobb abortuszt a jobb szebb elete remenyeben vegeznek el.

Felaldozzak a meg nem szuletett gyeremek eletet egy jobb elet remenyeben ami lehet el sem jon soha es a magzat halala felesleges.

Az eu szemelyzet nem bunteti az abortuszosaokat azok magukat buntetik belekepzelik a noverekbe azt hogy utalkozva neznek.

Ami ertheto hiszen az ember buntudata a legerosebb erkolcsi gat ami csak letezik onmaghunk elitelese eros.

A noverek pedig az elet megmentesere es apolasara eskudtek fel erthetoen nem kenyeztetik azokat akik eppen legalis elet elpuszutasat kerik es ebben kell segedkezniuk.

2014. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!