Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit adjak a csecsemőnek inni?

Chöch kérdése:

Mit adjak a csecsemőnek inni?

Figyelt kérdés

Először is, tudom hogy semmit vagy csak vizet és aki csak ezt tudja irni kérem ne is irjon!

A babám igényli a folyadékot. Vizet nem issza meg. Kamillás teát adtam neki, de arra azt mondták hogy nem jó.

1 hónapos a babánk, ki mit adott neki inni, ha adtatok neki?



2014. aug. 19. 15:06
 1/4 anonim válasza:
a víz is lehet többféle, pl forralt csapvíz, vagy ilyen-olyan márkájú babavíz, hasfájós babáknak szoktak pici köményteát adni... Az én lányom egyáltalán nem ivott, azt sem tudta mi az a cumisüveg, másfél óránként szopott ennyi idős korában.
2014. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Védőnő mit mond?
2014. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A védőnő csak forralt vizet ajánl, másik védőnő azt mondja hogy a kamilla tea adható. Az Édesköménytől kipattog, gyümölcs teát csak 6 hónapos kortól ajánlják. Nem tom mit csináljak. A HIPPes teára angolul rá van irva hogy a kammila tea 1 hetes kortól adható, magyarul már azt irják hogy 4 hónap, nem értem.
2014. aug. 20. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyiktől se lesz semmi baja. Kicsit túl van misztifikálva, nem kel betojni. Kamillatea teljesen jó.
2014. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!