Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hány hetes korig lehet injekci...

Hány hetes korig lehet injekcióval megszakítani egy terhességet vagy ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Hány hetes korig lehet injekcióval megszakítani egy terhességet vagy ez hogyan működik???

2014. nov. 17. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon műtét van.
2014. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erről még nem is hallottam. Gyógyszeres kezelésről már hallottam és sajnos át is éltem. Angliában élek itt is csak a kaparás van meg a gyógyszer, de a gyógyszert is az első 12 hétben lehet csak alkalmazni. Nálam nem volt elég hatékony. Elhalt a terhességem. 8 és fél hetesen mentem uh-ra, ott derült ki, hogy ikreket vártam volna, de 6 és 7 hetesen leálltak. 9 és fél hetesen kaptam gyógyszert, de kiderült majd 12 hetesen, hogy csak az egyiket vetéltem el, sürgősségi kaparás lett a vége.

Egyszer láttam egy youtube-os videót, amiben egy fiatal lány meséli el, hogy hogy szakították meg a terhességét, mert nem akarta a babát, de mire megbánta, késő volt. Ott azt mondta, beinjekcióztak valamit a méhébe? vagy a magzatba? és attól halt meg a baba. Hogy hány hetes volt, arra már nem emlékszem. De ez egy amcsi történet volt.

2014. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Só oldatot fecskendeznek be, ami "szétmarja" a magzatot, de ilyet nálunk nem csinálnak.
2014. nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az injekcióval végzett abortusz Magyarországon nem elérhető. Ausztriában magánklinikán el lehet végeztetni, de nem jobb "élmény" mint a műtét hidd el.
2014. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Injekciót okkal alkalmaznak.

Nálunk is, ha élettel összeegyeztethetetlen betegsége van, akkor ezzel halasztják meg, magyarul megölik, hgy abortálhassák.

Ebbenaz esetben mar meg kell szülni a halott babát.

A sóoldattól megfullad a baba, és égési sérülései is lesznek.

Nayon ritkán, kiveteles esetben alkalmazzák.

Mgyarországon, vákuumos módszerrell és kaparásos módszerrel, vagy ezek kombinációjával vegeznek abortudzat, amikor meghalasztják a babát, akkor konkrétan szülés pt indítanak el, és mivel a vaba már nem tud segíteni, így kihúzzák a méghből, ha ez nem megy, akkor nyílt hasi műtéttel veszik ki.


Nálun gyógyszeres aortálás sincs, Ausztriábal igen, magyaroknak ott illegálisan elérhető. Nagy a komplikáció esélye, akkor a végén ugyanolan vákuumos, vagy kaparásos módszerrel vetnek véget a terhességnek..

2014. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah és mindezt egyébkent csinálják cukoroldattal is, és a24. Hétig
2014. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
te jó ég.aki ezt kitalálta fel kéne akasztani.nagyon morbid....:S
2014. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!