Aki volt már abortuszon, milyen volt a kötelező tanácsadás? Nagyon megalázó? Hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

7 evvel ezelott voltam, msr nem most. Elegge az. De hatarozottan odaallsz elmondod mi a szitu es kesz. Ugyis engedelyezi, de probal kicsit rabeszelni, h biztosan jol meg gondoltad-e. Minden lehetoseget szamitasba vettel-e. 3 napot kapsz h gondolkodj ezen. Visszamesz, elmondod a dontesedet es kesz.

Amugy az egesz megalazo szitu, orvosok, noverek, ugy minden egyutt. Nem mindenki viszonyul jol hozza, ami ertheto. Meg nem is azert megyunk oda h babusgassanak. A masik meg azert is erzed magad meg kenyelmetlenebbul, meg megalazobban mivel te is tudod h ez nem normalis es nem jo dolog amit csinalsz.

7 eve volt, mai napig rossz erzes es sajnalom ami akkor volt, de olyan szempontbol nem banom h megtettem mert azota mar jobban meg tudtam teremteni mindent ami kellett. Mar a lepontozoknak irom, h vedekeztem, ovszerrel, kiszakadt, 72 oras tablettat vettem be es sajnos beleestem abba a 14%ba akiknek nem hasznal.

Azota van egy 2 eves lanyom. :-)

Kitartast kivanok.

2014. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem volt megalázó a tanácsadás, inkább kicsit kényelmetlenül éreztem magam. A tanácsadó hölgy próbált rábeszélni, hogy tartsuk meg, sikerült neki! Három hét múlva lesz 1 éves, imádnivaló, okos kislány, életem legjobb döntése, hogy megszültem!

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, vagy csak részben. Remélem jól döntesz, bármi is legyen az, és nem fogod megbánni késöbb. Sok sikert! :-)

2014. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem vegyes volt,nem volt epp keves a holgy,de kibirtam.Megkerdezte hogy tortent,elmondta mi fog tortenni,3 nap mulva visszamentem.Hatarozott legyel,es ne felj.Maskor ovatosabb leszel.Irj nyugodtan,ha kerdesed van.
2014. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Egy vén satrafa volt, csak sápítozni tudott. Mondjuk az én esetem kicsit más, 18 alatt voltam és meg akartam tartani a babát, de anyám nem engedte. Ezen a tanácsadáson is elmondtam, hogy én nem akarom ezt az egész procedúrát. Hát kaptam a lecseszést rendesen, ott is hagytam a francba a nőt. Anyám később mesélte, hogy az öregasszony azt mondta neki, figyeljen rám, nehogy elszökjek otthonról. Teljesen hülye volt.

A 2. alkalommal normális volt, a további védekezésről beszélt, aztán ennyi.

Egyszóval igen, nekem megalázó "élmény" volt.

2014. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ott is csak emberek dolgoznak... ki ilyen, ki olyan. Pont mint barmelyik orvosnal. De ha bizonytalan vagy, menj el elobb pl a Golyahir Egyesulethez, el fogjak mondani, milyen sokan varnak kisbabara... Mi is ajandekba kaptuk a szemunk fenyet, es amig elek, hálás leszek az Edesanyjanak, hogy ahelyett, hogy megolette volna Ot, rank bizta. 16 eves "kislany" volt, de erosebb, batrabb es felelossegteljesebb dontest hozott mint amire sokan felnott fejjel kepesek. Nyilvan Te tudod egyedul, mi a legjobb szamodra - en csak azt mondom, ez is egy lehetoseg. Az en kislanyom ver szerinti Anyukaja azota egyetemista.
2014. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem azért volt rossz, mert nem hitte el, hogy védekeztünk a párommal. (Ovszer)

Elbizonytalanitott kétszer is, de végül elvetettem. . :(

Most már férjem van, és 36hetes kismama vagyok.

2014. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem volt megalázó, hanem anyámnak. Ő kényszerített hogy elvetessem a babát, ezért a nő úgy is bánt vele. Aztán pár év múlva megint mennem kellett sajnos, emlékezett rám, és csak azt kérte, hogy keressek valakit akivel beszélhetek róla, mert mondtam, hogy egyedül vagyok. Persze elmondta a lehetőségeket, de az abortusz előtt uh-zó manus sokkal lekezelőbb volt.
2014. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
páromnak dolgoznia kell.és úgy néz ki egyedül kell végig csinálnom amitől félek..
2014. nov. 28. 15:16
 9/9 anonim válasza:
29%
Szerintem ha ez az egyetlen okod arra, hogy elvetesd, akkor ne tedd! Mert ez abszolút önzőség!!! Mindenki fél az első gyereknél. Annak meg örülj, hogy a párod dolgozik, különben ha nem dolgozna, miből nevelnéd/nevelnétek fel?????
2014. dec. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!