Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi kismamák a 12. heti...

Szegedi kismamák a 12. heti kötelező vizsgálat utáni tanácsadás hogy is van?

Figyelt kérdés

A 12.héten kell mennem a kötelező vizsgálatra az SZTK-ba!!!!Miután betöltöttem?????????

Ezután a vizsgálat után még ugyanazon a héten kell mennem valamilyen tanácsadásra is!!!Ugyanoda???Akkor adnak időpontot???Ha nem,akkor telszámot tudtok adni a bejelentkezés miatt???Kicsit zavaros nekem ez!!!

Kérlek segítsetek,köszi!


2009. okt. 14. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A Vasa Szent Péterbe kell bejelentkezni. 574-432 telefonszámon. Szerintem minél hamarabb hívd fel őket, mond meg, hogy hány hetes vagy, ahhoz képest fognak időpontot adni

Körzeti védőnőhöz gondolom már bejelentkeztél és kiállította a kiskönyvedet. Ő nem mondta, hogy hova, mikor kell jelentkezned?

2009. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem tudsz valamit, nyugodtan kérdezz, igyekszem segíteni, bár még csak a 26. hétig tudok(-:
2009. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy,köszi!:)Természetesen voltam védőnőnél...elhadart sok-sok dolgot,belezavarodtam!

Amúgy 10 hetes leszek most szombaton...biztos lesz 1000kérdésem még!:)

2009. okt. 14. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell menni a Vasasba is a védőnőhöz, ő adja majd a beutalókat és ott kapod a pecséteket is a kiskönyvedbe. A körzeti védőnő, inkább tanácsadó és mindent felvezet egy kartonra, nekem azt mondta, hogy hívjam nyugodtan bármikor. Hívd fel a Vasasban a védőnőt, kérj időpontot. Nekem van magándokim, ott nem vizsgálnak, bár a 12. heti UH-t nem a dokim csinálta, de ő kért nekem időpontot, hanem a klinikán egy UH szakorvos.
2009. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha lesz 1000 kérdésed írd fel egy papírra mert én is mindig elfelejtem! Én is most gyűjtöm hogy milyen lázcsíllapítót vehetek majd be esetleg ha oda kerülnék, Apasági, stb...
2009. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat!Ma kb.10szer telefonáltam időpontkérés ügyben....semmi,nem vették fel!!!:(
2009. okt. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!