Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van olyan köztetek, akinek...

Van olyan köztetek, akinek volt egy vagy akár több terhességmegszakítása úgy, hogy ugyanattól a férfitól esett teherbe?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult a kapcsolatotok?Van olyan akik átvészeltél és együtt maradtak?
2014. dec. 9. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

2 eve volt abortuszom parom valsztas ele alitot csaladja tamadt nem is kicsit anyossal egy munkahelyunk volt ( kirugatott) mikor elmondtam h babas vagyok ( fonokseghez tartozik csak azert tudott).

Parommal 4honapig huztuk meg abortusz utan ...meg akkor szakitottam vele mikor vege lett az egesznek es persze vissza sirta magat :-/ nem sult el jol .

Lenyegebe ennyi :) azota uj parom van mennyaszony vagyok babattervezuk mar 3honapja sikertelenul :-/ .

(elso babam lett volna akkor)

2014. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végül az abortusz miatt szakítottatok?
2014. dec. 9. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

En pont 1 eve jottem ki a klinikarol abortusz miatt.

A parommal most leszunk 2 evesek.


En 10 hetes voltam mikor kiderult a terhessegem. Iszonyatosan megviselt mindkettonket 1 hetunk volt donteni.


Sajnos a felelem miatt es az ido hiany miatt az ab.mellett dontottunk.

En sirva mentem be a 11 heten a klinikara mert tudtam hogy rosszul dontottunk de azt akartam hogy essunk tul minel elobb mert ugy gondoltuk ennek meg nincs itt az ideje.


Akkor is es most is nagyon szeretjuk egymast, de nincs olyan nap hogy ne jutna eszunkbe amit tettunk.


Mai napig banjuk es banni is fogjuk, de az erosit minket hogy akkor valamiert igy kellett dontsunk. Elottunk az elet egyutt tervezunk tovabbra is, es majd akkor szeretnenk babat ha mar valamennyire anyagilag ugy allunk hogy vallalni merjuk.


A sors fintora hogy azota vegigneztem a legjobb baratnomet 9 honapon at

Most 4 honapos a lanyuk..illetve a parom 2 rokona is babat var,akik velunk egyidosek.


Nagyon irigylem oket es tisztelem emellett, hogy ok anyagiaktol fuggetlenul bevallaltak,minket pedig ez a felelem tartott csak vissza.



Neked annyit tanacsolnek viszont,hogyha dontes miatt irtad a kerdest, egy percig ne befolyasoljon az anyagi vagy tarsadalmi helyzet,csak ha nagyon sulyos.


Azt kell nezni hogy mennyire tamogat a parod, hogyan tudtok kozosen donteni es egyutt tervezitek e a jovot.


Kata/23

2014. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen ! 13 éve vagyunk a férjemmel együtt .. Van egy 10 éves lányunk . És igen .. Volt terhességmegszakítás , amit reálisan átgondolva végeztettünk el .. Nem romlott meg a viszonyunk !
2014. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem egy friss élményem van. Se veled se nélküled kapcsolatom van egy nálam 4 évvel fiatalabb sráccal féléve nyúzzúk egymást egy három éves kapcsolatot dobtam el miatta és körülbelül a 4. hónapban eshettem teherbe tőle idén ősszel. Az abortusz novemberben volt én úgy vettem észre,hogy egyenlőre(lekopogom) összekovácsolt minket erősödött a kapcsolatunk sőt én úgy veszem észre,hogy azóta még jobban ragaszkodik. Meglátjuk,hogy alakul később.
2014. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!